Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR ŞAMPİYON

Tüm maçlarını kazandılar

DÜZCESPOR ŞAMPİYON
30.01.2023 - 20:14
Haber Merkezi

+

Düzcepor şampiyon oldu. Sakarya’nın Karasu ilçesi tarafından düzenlenen “Karasu Cup 13” futbol turnuvasında ilimizi temsil eden Düzcespor U13 takımı şampiyon oldu ve kupayı müzesine götürdü.

4 MAÇINI KAZANDI

Karasu ilçesinde düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi planlanan  turnuvada Düzcespor U13 takımı 4 maçını da kazandı. Temsilcimiz  turnuvada Sakaryaspor ve Sakarya Gücüspor’u aynı sonuçla 1-0, Karasusspor’u 4-0 ve Karasu Akademi  takımını 3-0 mağlup etti ve yenilgisiz, tüm maçlarını kazanarak şampiyon oldu. Turnuvada Sakaryaspor ikinci oldu.

GELECEĞİN YILDIZLARI

Düzcespor alt yapısının yıldız adayı futbolculardan kurulu olduğunu söyleyen  Düzcespor U13 antrenörü Kenan Özen bu tür turnuvaların  tecrube kazanmaları açısından büyük önem taşıdığını belirterek”Düzcespor alt yapısı tam bir futbolcu ordusu. Her kategoride takımlarımız var. Düzcespor yönetimi alt yapıya büyük önem veriyor. Düzcespor U13 takımı olarak Karasu’da yapılan U13 turnuvasına katıldık ve tüm maçlarımızı kazanarak şampiyon olduk. Bu kadro 2023-2024 futbol sezonunda ilimizi U14 Gelişim liginde temsil edecek. Düzcespor alt yapısı olarak antrenörlerimizle birlikte  geleceğin Düzcespor’unu inşa etmek için büyük çaba gösteriyoruz. Bu alt yapılardan geleceğin yıldızları çıkacaktır”dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar