Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAŞKANDAN BAŞKANA DOSTLUK YEMEĞİ

Geçmişe sünger çekildi

BAŞKANDAN BAŞKANA DOSTLUK YEMEĞİ
18.01.2023 - 21:22
Haber Merkezi

+

Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan , Yığılca Belediye Başkanı Faruk Çam’a dostluk yemeği verdi. Gölyaka Belediyesi Sosyal tesislerinde  gerçekleşen dostluk yemeğinde amatör spor camiası bir arada bulundu.

TEŞEKKÜR ETTİ

Düzce ASKF Genel Başkanı Erkan Yılmaz  Gölyaka Belediye Başkanı Yakup Demircan’a dostluk yemeği için teşekkür etti. Önceki sezonlarda Gölyakaspor ve Yığılcaspor takımları arasında istenmeyen olayların yaşandığını ve artık  her iki kulübün dost olduğunu belirten Erkan Yılmaz “Bilindiği gibi Süper amatör temsilcilerimiz Yığılcaspor ile Gölyakaspor takımları arasında geçmiş sezonlarda istenmeyen olaylar yaşanmıştı. Gölyaka Belediye başkanı Yakup Demircan ,Yığılca Belediye Başkanı Resim Çam ve Yığılcaspor yönetimini sosyal tesislerde buluşturdu. Dostluk yemeğimizi spor taban birliklerimiz ASKF, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği ve Düzce Futbol Alt yapı Derneği yöneticileri  de katıldı. ASKF Başkanı olarak Gölyaka Belediye Başkanımız Yakup Demircan’a teşekkür ediyorum. Sporun dostluk ve kardeşlik olduğu bir kez daha vurgulandı. Temennimiz artık geçmişe sünger çekilmesidir”dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.