Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İNTEPE ÇAMLISPOR KULÜP BAŞKANI

2.amatörde mücadele edecek

İNTEPE ÇAMLISPOR KULÜP BAŞKANI
16.01.2023 - 14:41
Haber Merkezi

+

Durmuş İntepe  Düzce futbolunun renkli kulüplerinden biri olan Çamlıspor kulüp başkanı oldu. Son 2 sezondur liglerde yer almayan Çamlıspor’da yapılan kongre sonrasında geçmiş sezonlarda da kulüp başkanlığı görevinde bulunan Durmuş İntepe kulüp başkanı oldu.Çamlıspor 2022-2023 futbol sezonunda 2. Amatörde mücadele edecek.  İşte kulübün sosyal medya hesabından konu ile ilgili yapılan açıklama.

DUYURU :

2018-2019 sezonunda kulübümüzde Başkanlık görevi yapan ve yaptığı sezonda görevini çok iyi yerine getiren sezonu şampiyonluk ve kupa ile taçlandıran sayınDurmuş İntepe tekrar kulübümüze başkan  olmuştur.Bu dönemde büyük Çamlı Spor camiasına tekrar sarılıp kucakladığı için ve bizleri tekrar yalnız bırakmadığı için kendisine çok teşekkür ederiz. Amacının tekrar kupalar kazanmak Olduğunu arzulayan Durmuş İntepe daha kuvvetli ve daha çok mücadele edecek Çamlıspor yaratmanın ayrıca bunun için yapılacak bütün transferlerin yapılması için elinden gelenin en iyisini yapmaya hazır olduğunu belirtti. Çamlıspo’run hak ettiği yerde olduğunu söyleyen ve de en iyisi olması için elinden gelen her türlü fedakarlığı yapmaya hazır olduğunu ifade etti . Kendisine Yeni görevinin Hayırlı olmasını diler nice şampiyonluk ve kupalar kazanmasını temenni ederiz .


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar