Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÜNAL SÜPER LİG HAKEMİ

Düzce Bölgesi hakemi

ÜNAL SÜPER LİG HAKEMİ
9.01.2023 - 19:11
Haber Merkezi

+

Emrah Ünal süper lig yardımcı hakemi oldu. Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu, ilk kez merkezi olarak Riva'da düzenlenen Devre Arası Hakem ve Gözlemci Terfi Kursları'nın ardından yaptığı değerlendirme sonucunda, 2022-2023 futbol sezonunun kalan bölümünde görev yapacak hakem ve gözlemci klasmanlarını belirledi.Açıklanan listede Düzce bölgesi A klasman yardımcı hakemi Emrah Ünal süper lig yardımcı hakemliğine yükseldi. Başarılı hakem ligin ikinci yarısında süper ligde yardımcı hakem olarak görev alacak.

EMRAH ÜNAL KİMDİR ?(26 Eylül 2022)

Asıl mesleği öğretmenlik olan 1986 Karabük doğumlu Emrah Ünal kariyerinde  19 birinci lig,13 ikinci lig,17 üçüncü lig ve 9 Türkiye kupası maçında görev aldı.

A KLASMAN YOK

Türkiye Futbol Federasyonu sitesinde yer alan listeye göre Düzce bölgesinden A klasman hakem bulunmuyor.Düzce bölgesinden A klasman yardımcı hakemde yok.

B KLASMAN YOK

Ligin ikinci yarısında Düzce ilini B klasman hakem olarak temsil edecek isim yok. Toplam 108 kişinin bulunduğu B klasman yardımcı hakem listesinde Düzce’den isim bulunmuyor.

C  KLASMAN

Merkez Hakem kurulu tarafından açıklanan listede Düzce bölgesinden C klasman hakem yer almıyor. Ligin ikinci yarısında C klasman yardımcı hakem olarak Düzce ilini ilk yarıda olduğu gibi Gökhan Coşar temsil edecek. .

KADIN BÖLGESEL HAKEM YOK

2022-2023 futbol sezonunun ikinci yarısında 34 kadın bölgesel hakem görev alacak. Düzce bölgesinden kadın bölgesel hakem bulunmuyor. Düzce bölgesinden kadın bölgesel yardımcı hakemde yok.

2 BÖLGESEL HAKEMİMİZ VAR

Ligin ikinci yarısında Nihat Hartlı ve Adem Güneş  ilimizi bölgesel hakem olarak temsil edecek. Her iki hakemimizde Bölgesel lig müsabakalarında düdük çalacak.

BÖLGESEL YARDIMCI HAKEMLERİMİZ

Muhammet Remzi Özkaya,Melih Erdol,Emre Baş, Ömer Koç ve Uğur Çelik ligin ikinci yarısında Düzce ilini bölgesel yardımcı hakem olarak temsil edecekler.İkinci yarıda toplam 524bölgesel yardımcı hakem görev alacak.

SÜPER VE A KLASMAN GÖZLEMCİ

Sezonun ikinci yarısında Düzce ilinden süper lig ve A , B  ve C klasman gözlemci bulunmuyor. 

BÖLGESEL LİG GÖZLEMCİLERİMİZ

2022-2023 futbol sezonu 2. Yarısında Numan Şirin, Bülent Abak ve Ökkeş Dögüncü Düzce ilinin bölgesel lig gözlemcileri oldular. Bu isimler ilmimizi bölgesel ligde temsil edecek.

CİHAN AYDIN SÜPER LİG HAKEMİ

Düzce bölgesi eski futbol hakemi Cihan Aydın ligin A kategorisinden süper  lig kategorisine yükseldi.Aydın ikinci yarıda  Bursa bölgesini Süper lig hakemi olarak temsil edecek. Cihan Aydın 4 sezon Düzce bölgesi hakemi olarak Türk futboluna hizmet etmişti.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.