Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR TEKNİK KADROSUNDA REVİZYON

Yeniden yapılandı

DÜZCESPOR TEKNİK KADROSUNDA REVİZYON
5.01.2023 - 19:41
Haber Merkezi

+

Düzcespor alt yapısında revizyona gidildi. Geleceğin yıldızlarını yetiştiren Düzcespor alt yapısında teknik kadroda  ayrılık ve görev değişiklikleri oldu.

GÖKMEN ZEKİ AYRILDI

Düzcespor U15 takımı antrenörü Gökmen Zeki  kendi isteği ile görevinden ayrıldı. Düzce spor Lisesi müdürü olan Gökmen Zeki’nin kendi adını taşıyan  alt yapı futbol okulu bulunuyor.

KENAN ŞEREFLİOĞLU  ÇALIŞTIRICAK

Gökmen Zeki’nin görevinden ayrılmasının ardından Düzcespor U15 takımını aynı zamanda Düzcespor U17 takımını çalıştıran Kenan Şereflioğlu yönetecek. Tecrübeli teknik adam  geçtiğimiz sezon Düzcespor U19 takımı sorumlusu olarak görev yapmıştı.

KENAN ÖZEN U 13 TAKIMINDA

Düzcespor U19 takımı antrenörü Kenan Özen alınan karar doğrultusunda alt yapı koordinatörü oldu. Kenan Özen ligin ikinci yarısında Düzcespor U13 ve daha alt kategorilerindeki takımları çalıştıracak .

ŞAMİL DEMİRTAŞ U19 TAKIMINI ÇALIŞTIRACAK

Son 3 sezondur Düzcespor alt yapı koordinatörü olarak görev yapan Şamil Demirtaş ligin ikinci yarısında Düzcespor U19 takımı teknik adamı olarak görevine devam edecek. Hocaların hocası olarak kabul edilen Şamil Demirtaş Düzce futbolunun en kıdemli teknik adamı. Şamil Demirtaşy uzun yıllar Düzcespor A ve alt yapı takımlarını çalıştırdı.

ÖMER LÜTFİ BAŞOL AYNI GÖREVDE

Düzcespor eski futbolcusu Ömer Lütfi Başol ilk yarıda olduğu  gibi ligin ikinci yarısında da Düzcespor U16 takımı teknik sorumlusu olarak  görevine devam edecek.

BİLAL EMRE BAYKAL U14

Düzcespor U14 takımının teknik adamı Bilal Emre Baykal’da görevi değişmeyen antrenörlerden biri oldu. Genç teknik adam ikinci yarıda Düzcespor U14 takımının başarılı için ter dökecek.

İŞTE DÜZCESPOR ALT YAPI TAKIMLARININ İLK YARIDAKİ PUAN VE SIRALAMALARI

Düzcespor U14 takımı ligin ikinci yarısını 4 puanla 9. Sırada tamamladı. Düzcespor U15 takımının 8 puanı var ve 8. Sırada. Kırmızı lacivertlilerin U16 takımı ilk yarıyı 4 puanla 9. Sırada bitirdi. Düzcespor U17 takımı 12 puanla 5. Sırada. Düzcespor U19 takımı 17 puanla 3.sırada bulunuyor.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.