Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BEÇİSPOR KÜMEDE KALMAK İSTİYOR

Düzce'nin köklü kulüplerinden biri

BEÇİSPOR KÜMEDE KALMAK İSTİYOR
27.12.2022 - 18:57
Haber Merkezi

+

Düzce süper amatörde mücadele eden Beçispor’da tek hedef kümede kalmak. Yıllardır gençlere verdiği önemle dikkati çeken Beçispor  süper amatörde istediği sonuçları alamıyor. Çoğunluğunu Düzce Üniversitesi öğrencilerinin oluşturduğu kadro geride kalan  9 haftada sadece 1 galibiyet alabildi.

YUSUF AKGÜNOĞLU

Amatör futbolun emektar isimlerinden biri olan Yusuf Akgünoğlu yıllardır Beçispor’un hem yöneticisi ve hemde antrenörü. Kısıtlı bütçe ile süper amatörde tutunmayı hedeflediklerini belirten tecrübeli teknik adam”Biz Beçispor olarak 2022-2023 futbol sezonuna yine genç bir kadro ile girdik. Futbolcularımızın büyük çoğunluğunu Düzce Üniversitesi öğrencileri oluşturuyor. Futbolcu kardeşlerim büyük özveri göstererek memleketlerine gitmek yerine burada kalıp  maçı çıktı. Bizlere sponsor olarak destek veren Akgünoğlu İnşaat firmasını ve bizlere araç tahsis eden kooperatifimize  yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. Süper amatörde bütçemiz belli. İlk 7 haftada istediğimiz sonuçları alamadık. Kalan maçlarımızda iyi sonuçlar almak istiyoruz. Kümede kalırsak kendimizi başarılı sayacağız”dedi.

LİGDE YAPTIĞI MAÇLAR

Pırpırspor-Beçispor: 3-0

Beçispor-Yığılcaspor: 1-3

Kaynaşlı Belediyespor-Beçispor: 3-0

Beçispor-Koçyazıspor :2-3

Kirazlıspor-Beçispor: 2-3

Beçispor-Bahçeköyspor: 2-2

Beçispor-Pırpırspor:1-3

Yığılcaspor-Beçispor: 3-2

Beçispor-Kaynaşlı Belediyespor:1-1

RAKİPLERİ

Beçispor Süper amatör B grubunda Pırpırspor, Yığılcaspor, Kaynaşlı Belediyespor, Koçyazıspor, Kirazlıspor ve Bahçeköyspor takımları ile puan mücadelesi yapıyor.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.