Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DARICI HALI SAHASI NEYİ BEKLİYOR

Düzce Belediyesinden ilgi bekleniyor

DARICI HALI SAHASI NEYİ BEKLİYOR
26.12.2022 - 17:35
Haber Merkezi

+

Düzce Belediyesi tarafından Darıcı mahallesine yaptırılan ve Aydınpınarspor’un  antrenmanlarını yapacağı stat bitmesine rağmen hizmete girmedi. 55x30 ebadında suni çim ile döşenen halı sahada  Aydınpınarspor antrenman yapmayı dört gözle bekliyor.

BELEDİYE DEVİR TESLİMİNİ YAPMADI

Şıralık mahallesinde yedek stadı yapan müteahhit  yaptığı Darıcı spor tesislerinin ilgili firma tarafından Düzce Belediyesi  Fen İşleri Müdürlüğüne devir işlemi yapması gerekiyor. İlgili firmanın mesaisini Şıralık stadına harcamaması nedeniyle  Darıcı sosyal tesisindeki eksiklikler giderilmiyor.

AYDINPINARSPOR ÇALIŞMALARINI BURADA YAPMAK İSTİYOR

Düzce futbolunun en önemli alt yapı kulüplerinden biri olan Aydınpınarspor  antrenmanlarını  Darıcı halı saha tesislerinde yapmak istiyor. Aydınpınarspor yetkilileri alt yapı çalışmalarının yapılmaması için hiçbir neden olmadığını belirterek” Öncelikle Düzce Belediyesine teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulumuz ve Azmimilli mahallesi muhtarlığı olarak halı saha yapımı için 3 yıldır girişimde bulunduk. Tesis için 3 farklı yerden sonunda darıca mahallesi uygun görüldü. İhaleyi alan firma halı sahayı bitirdi. Çevre düzenlemesi yapılması gerekiyor. Bizim hali sahada antrenman yapmamamız için bir neden yok. Düzce Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü firmadan devir teslimi işlemi yapması gerekiyor. Bir an önce tesisin hizmete girmesini bekliyoruz. Düzce Belediye Başkanımız Faruk Özlü’nün konuyla ilgilenmesini istiyoruz”dediler.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar