Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

2 MAÇIN KARARINI KURUL VERECEK

Komite dosyaları inceledi

2 MAÇIN KARARINI KURUL VERECEK
22.12.2022 - 19:45
Haber Merkezi

+

Düzce amatör futbolda  Tertip Komitesi haftalık olağan toplantısını yaptı ve dosyaları inceledi. Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi  Gökhan Karadağ başkanlığında, TFF İl Temsilci yardımcısı Serkan Erdoğan, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu temsilcisi Önder Atasoy, Gençlik Spor İl Müdürlüğü temsilcisi Muhammet Kasım Polat, Türkiye Faal Futbol Hakem ve Gözlemcileri Derneği temsilcisi Nihat Hartlı, Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği temsilcisi Zepş Murat Şhabe, Türkiye Saha Komiserleri Derneği temsilcisi Metin Çarıkçı ve kulüp temsilcileri Veysel Acar , Cafer Şimşek,Mustafa Çakar ve Kazım Zabunoğlu’dan  oluşun İl tertip  komitesi Beyköy Belediyespor’dan Tuğrulhan Ayvenli, Cumayeri Belediyespor’dan Onur Kerim  Bıçakçı, Gümüşova Belediyespor’dan Mercan Key, Öz Süt Avlayanspor’dan Selim Sönmezoğlu, Koçyazıspor’dan Yavuz Güner, Yığılcaspor’dan Arda Akın,Cumayeri Belediyespor’dan Enes Kuru, Yazıpınarspor’dan Erkan Şahin, Kutluspor’dan Muhammet Çavdar, Düzce Modern Eğeitimcilerspor’dan Beyasıt Melih Başoğlu, Dadalıspor’dan Ceyhun Hayri Baştuğ, Gümüşova Belediyespor’dan Remzi Çelik’i tedbirli olarak İl Disiplin Kuruluna gönderdi.

2 MAÇLA İLGİLİ KARAR

Düzce İl Tertip komitesi ayrıca ;

  1-03.12.2022 tarihinde oynanan ve Aziziyespor takımının sahadan çekilmesi üzerine hakem tarafından tatil edilen Aziziyespor-Dadalıspor 1.Amatör müsabakasının sonucu ve tescili için İl Disiplin Kuruluna sevkine.

2-12.12.2022 tarihinde oynanan ve Gümüşova Belediyespor takımının sahadan çekilmesi üzerine hakem tarafından tatil edilen Gümüşova Belediyespor-Düzce Gençlerbirliği U-16 müsabakasının sonucu ve tescili için İl Disiplin Kuruluna sevkine karar verdi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.