Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BÖLGESEL HAKEMLİĞE ADIMLARINI ATTILAR

Düzce ilini temsil edecekler

BÖLGESEL HAKEMLİĞE ADIMLARINI ATTILAR
22.12.2022 - 19:43
Haber Merkezi

+

Terfi sınavında başarılı oldular ve Bölgesel Futbol Hakemliğe ilk adımlarını attılar. Ankara Yunus Emre Kültür Merkezinde yapılan Bölgesel Futbol Hakemlik terfi sınavında başarılı olan Bölgesel Amatör ligi hakem adayı Adem Güneş, Bölgesel  lig yardımcı hakem adayı Hakan Meydan ve Uğur Çelik  Ocak ayından itibaren koşu testinin ardından  Bölgesel Amatör Futbol ligi karşılaşmalarında görev alacaklar.

BÖLGESEL GÖZLEMCİ

Bölgesel Terfi sınavında sözlü,yazılı ve video testini başarı ile tamamlayan Haluk Görgün  Ocak ayından itibaren koşu testinden sonra Bölgesel Amatör Futbol ligi karşılaşmalarında gözlemci olarak Düzce ilini temsil edecek.

NUMAN ŞİRİN

Bölgesel amatör futbol liglerinde görev almak için yapılan sınavlarda Düzce İl Hakem Kurulu başkanı Numan Şirin hakem ve gözlemcilere eşlik etti.

İŞTE DÜZCE BÖLGESİ HAKEMLERİMİZ

2022-2023 futbol sezonunda Emrah Ünal A klasman yardımcı hakem, Gökhan Coşar C klasman yardımcı hakem,Nihat Hartlı Bölgesel amatör orta hakem,Ömer Koç, Remzi Özkaya,Emre Baş ve Melih Erdol Bölgesel Amatör ligi yardımcı hakem olarak Düzce ilini temsil ediyor.

GÖZLEMCİLER

2022-2023 futbol sezonunda ilimizi Bölgesel amatör futbol liglerinde Numan Şirin, Ökteş Döğüncü ve Bülent Abak temsil ediyor.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar