Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE VE TÜRK FUTBOLUNA YENİ ANTRENÖRLER

Kurs sona erdi

DÜZCE VE TÜRK FUTBOLUNA YENİ ANTRENÖRLER
5.12.2022 - 19:44
Haber Merkezi

Düzce TÜFAD tarafından düzenlenen C antrenör kursu Düzce ve Türk futboluna yeni antrenörler kazandırdı. Toplam 31 antrenör adayının katıldığı C klasman antrenör kursu başarı ile sona erdi.

ADNAN SARI ADI VERİLDİ

Beyköy  Beldesinde düzenlenen ve Beyköy Belediyespor tesislerinde gerçekleşen antrenör kursuna Adnan Sarı adı verildi. Son olarak 2008-2009 futbol sezonunda Kaynaşlı Belediyespor’u çalıştıran Adnan Sarı uzun yıllardır Türk futboluna hizmet eden bir isim.

DÜZCE DIŞINDAN KURSA KATILDILAR

Adnan Sarı C antrenör kursuna Düzce dışından da katılım oldu. 31 kursiyer arasında 2 İzmit, 2 Ankara, 1 Sivas ve 10 Bolu’dan gelen isimler vardı. Düzce’den kursa katılım sayısı 16 olarak açıklandı.

3 KADIN ADAY

c klasman antrenör kursuna katılanlar  arasında 3 kadın kursiyer bulunuyor.

KURSU VEREN ANTRENÖR HOCALARI

Planlandığı şekilde sona eren Adnan Sarı antrenör kursu  Ekrem Yüce ve Furkan Köseoğlu  yönetiminde oldu. Her iki tecrübeli teknik adam antrenör adaylarına hem pratik ve hem de teorik olarak  antrenörlüğün detaylarını anlattı.

AMATÖR TAKIM ÇALIŞTIRABİLECEKLER

C antrenör kursunu bitiren adaylar amatör liglerdeki tüm kategorilerde takım çalıştırabilecek. C diplomasına sahip antrenör adayları ayrıca Kadınlar 2. Ligine kadar liglerdeki takımlarda da görev alabilecek.

DAHA ÖNCE ADINA KURS AÇILAN ANTRENÖRLER

Düzce TÜFAD her yıl açılan kurslara Düzce ve Türk futboluna hizmet etmiş Düzce’li teknik adamların ismini veriyor. Düzce TÜFAD önceki yıllarda Şahabettin Bayev, Şükrü Çaboğlu, Samet Turbil ,Şamil Demirtaş, Abdullah Özenir, Kenan Şereflioğlu, Doğan Köseer, İbrahim Çakmak isimleri verilmişti.

TEŞEKKÜR ETTİ

Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Düzce Şubesi Başkanı Zepş Murat Şhabe  Türk futboluna 31 yeni antrenörün katıldığını belirterek” Öncelikle bizlere kapılarını açan Beyköy Belediye Başkanı Osman Kılıç’a teşekkür etmek istiyorum. Kursumuz planlandığı şekilde sonuçlandı. Kursumuzda başarılı olan adaylar antrenörlüğü ilk adımlarını atacaklar. Beyköy  Belediyespor tesislerindeki kursumuza Düzce dışından da katılım oldu. Düzce TÜFAD olarak iyi bir organizasyonu daha geride bıraktık. Bilindiği gibi her kursumuza Düzce’li teknik adamların ismini veriyoruz. Bu yıl Adnan Sarı hocamızın adının verilmesini uygun gördük.”dedi.

DÜZCE TÜFAD YÖNETİMİ

Zehş Murat Şhabe başkanlığındaki yönetim kurulu şu isimlerden oluşuyor.

ZepşMurat Şhabe, Mustafa Yıldırım, Kenan Özen, Kenan Şereflioğlu, Cezgi Aydın, Mustafa Çakar, Erkan Yılmaz, Nedim Akbulut, Selahattin Bal, Erhan Turgut, Ali Murat Erçoban, Serkan Erdoğan, Mustafa Dursun, Seyfullah Cebeci.

YÖNETİM KURULU YEDEK ÜYELER

Uğur Seyman, Sercan Özçelik, Nihat Aydın, Yusuf Akgünoğlu, Hikmet Mısır, Sabahattin Kardüz, Erkin Gündoğan, Yaşar Abanoz, Özcan Orhan, Murat Kasım Kırmızı, Musa Kalkan, Volkan Topaloğlu, Hasan Gültepe, Uğur Özenen, Aydın Alemdar

DENETLEME KURULU ASİL ÜYELER

Erol Köseer, Nurettin Çolak, Adnan Sarı

DENETLEME KURULU YEDEK ÜYELER

Turgay Dinç, Celalettin Arslan, Ertuğrul Zengin

GENEL MERKEZ ÜST KURUL DELEGELERİ

Zepş Murat Şhabe, Erol Köseer, Mustafa Yıldırım, Cezmi Aydın, Erkan Yılmaz, Mustafa Çakar, Ömer Lütfi Başol, Seyfullah Cebeci, Sercan Özçelik, Erhan Turgut, Nedim Akbulut, Uğur Seyman, Kenan Özen

ONUR KURULU ÜYELERİ

Bayram Ali Kubilay, Atilla Güzelosman, Hayri Yakupoğlu, Abdullah Özenir


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.