Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

1.AMATÖRDE ÖNEMLİ NOTLAR

İlk 3 hafta geride kaldı

1.AMATÖRDE ÖNEMLİ NOTLAR
1.12.2022 - 19:15
Haber Merkezi

+

Düzce 1.amatör kümede 2022-2023 futbol sezonunda 3 hafta geride kaldı. Önceki sezonlardan farklı olarak tek grupta 13 takımın mücadele ettiği 1.amatörde dikkati çeken 2 takım var.

DADALI TÜM MAÇLARI  KAZANDI

Düzce 1.amatörde ilk 3 maçını kazanan tek takım Akçakoca temsilcisi Dadalıspor.  Sezona fırtına gibi giren Dadalıspor ligde yaptığı müsabakalarda Öz Süt Avlayanspor’u 5-1,deplasmanda Hacıyakupspor’u 2-0 ve Akçakoca şehir stadında oynanan karşılaşmada Kutluspor’u 4-0 mağlup etti.

AGAKÖY TÜM MAÇLARI KAYBETTİ

Geride kalan ilk 3 haftada 1 amatörde hanesine puan yazdıramayan tek takım Ağaköyspor oldu. Mustafa Dursun’un çalıştırdığı Ağaköyspor , Aziziyespor’a 4-1,Taraşspor’a 3-2 ve Düzce Modern Eğitimcilerspor’a 4-3 yenildi. Ağaköyspor umudunu gelecek haftalara bağladı.

YENİLMEYEN TAKIMLAR

2022-2023 futbol sezonunda Düzce 1.amatörde ilk 3 haftada Dadalıspor,Gümüşova Belediyespor, Aziziyespor,Düzce Modern Eğitimcilerspor, Hamidiyespor ve Yazıpınarspor takımları yenilgi yüzü görmeyen ekipler.

KAZANAMAYAN TAKIMLAR

1.amatörde Kutluspor, Eminaçmasspor,Sancakspor, Öz Süt Avlayanspor  ve Ağaköyspor takımları ilk 3 haftada  3 puan alamadı ve galibiyete hasret.

PUAN DURUMU

Liderlik koltuğunda   9 puanlı Dadalıspor var. 7’şer puanlı  Gümlüşova Belediyespor ve Aziziyespor liderin en yakın takipçileri. 1.amatörün son sırasında 3 maçında henüz puanla tanışamayan Ağaköyspor var. Öz Süt Avlayanspor , Sancakspor ve Eminaçmaspor 1’er puana sahip.

TEK DEVRE

Yeni sezonda 1.amatör tek grup oynanacak. Tek  devreli lig usulüne göre oynanacak olan maçlar sonrasında birinci sırayı alan takım direkt olarak süper amatöre yükselecek. Grupta 2,3,4 ve 5. Sırayı alan takımlar tek devreli lig usulüne göre karşı karşıya gelecek ve grup birincisi olan takım Süper amatörde oynamaya hak kazanacak. 2023-2024 sezonunda Düzce 81 Yıldızspor 1.amatöre katılmazsa pqlay off maçlarında 2. Olan takımda adını süpere yazdıracak. Son 3 sırayı alan takımlar 2. Amatöre düşecekler.

İŞTE 1.AMATÖR TAKIMLARI

2022-2023 futbol sezonunda Düzce 1. Amatörde Hacıyakupspor, Gümüşova Belediyespor,Aziziyespor, Düzce Modern Eğitimcilerspor,Eminaçmaspor, Hamidiyespor,Öz Süt Avlayanspor,Dadalıspor, Kutluspor,Taraşspor, Ağaköyspor,Yazıpınarspor ve Sancakspor takımları mücadele ediyor.

HAFTANIN MÜSABAKALARI

Öz Süt Avlayanspor-Yazıpınarspor

Hacıyakupspor-Eminaçmasspor

Kutluspor-Gümüşova Belediyespor

Aziziyespor-Dadalıspor

Taraşspor-Sancakspor

Düzce Modern Eğitimcilerspor-Hamidiyespor

Ağaköyspor haftayı bay olarak geçirecek.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.