Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SOKAK HAYVANLARI İÇİN TURNUVA

Geliri sokak hayvanlarına

SOKAK HAYVANLARI İÇİN TURNUVA
24.11.2022 - 20:20
Haber Merkezi

+

Düzce’nin önemli alt yapı basketbol kulüplerinden biri olan Düzce Basket tarafından gelirinin tamamının sokak hayvanlarına bırakılacağı turnuva düzenleniyor.

FİNAL OKULLARI TESİSLERİNDE

Düzce Basket kulübü tarafından düzenlenecek olan 3x3 basketbol turnuvasında yaş kategorisi yok. 3 kişiden oluşan takımların birbiri ile mücadele edeceği turnuva Final okulları spor tesislerinde gerçekleşecek. Turnuvanın katılım ücreti  150 Tl olarak belirlendi. Turnuvaya son katılım 1 Aralık Perşembe günü sona erecek. 3x3 basketbol turnuvası Aralık ayının ilk haftasında yapılacak.

ÖDÜLLER VAR

3x3 basketbol turnuvasında dereceye girecek olan takımlara farklı ödüller var. Turnuva şampiyonu takıma 1000 tl para ödülü ve madalya, 2. Olan takıma 759 tl para ve madalya, 3. Olan takıma madalya verilecek.

SOSYAL SORUMLULUK PROJESİ

Düzce Basket kulübünün sosyal sorumluluk projelerinin farklı alanlarda devam edeceğini söyleyen  Düzce Basket kulübü yöneticisi ve antrenörü Ozan Alp”yapacağımız turnuvadan elde edilecek gelirin tamamını sokak hayvanlarımız için harcayacağız. Düzce basket olarak 200 sporcumuzu bünyemizde barındırıyor, takımlarımız farklı liglere ve turnuvalara katılıyor. Basketbola  gönül verenleri kulübümüze bekliyoruz. Turnuvaya her yaştan sporcumuzu bekliyoruz. “dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.