Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE VOLEYBOL'A İSİM SPONSORU

2. ligde oynuyorlar

DÜZCE VOLEYBOL'A İSİM SPONSORU
22.11.2022 - 22:48
Haber Merkezi

+

Düzce voleybol’a isim sponsoru. 2022-2023 sezonunda ilimizi kadınlar 2. Voleybol liginde temsil eden Düzce voleybol takımının yeni ismi UNİCA Düzce Voleybol oldu. Gümüşova’da kurulu Unica firması temsilcimize  maddi ve manevi destek verecek.

SON MAÇTA YENİLDİLER

Düzce voleybol ligdeki 5.maçında Semt 77 Yalova takımına 3-1 yenildi. Düzce 18 Temmuz spor salonunda  oynanan  müsabakanın setleri  19-25,25-19,11-25 ve 6-25 bitti. Temsilcimiz 5 maçında sadece 2 set aldı ancak puan alamadı.

TRANSFER YAPILACAK

Yeni isim sponsoru Unica’nın desteği ile temsilcimizde yönetim  ilk yarının bitiminde kadroya yeni isimler almayı hedefliyor.

İŞTE SPONSOR UNİCA BOYA

2001 yılında istanbul’da kurulmuş olan UNİCA endüstriyel ve spor zemin kaplamaları üretimine başlamış, yıllar süresince AR-GE tabanlı ürün geliştirme altyapısını oluşturmuş ve müşteri odaklı ürünler üretmeye devam etmiştir.

ITF sertifikalı ilk spor zemin sistemlerinin Türkiye’deki ilk ve tek üreticisi olan UNİCA, yenilikçi ve çevreci yaklaşımı ile yenilenebilir temel kimyasal girdileri maksimum düzeyde kullanarak doğaya da katkı sağlamayı amaçlamaktadır.

Firmamızın ürün segmenti; Endüstriyel amaçlı ağır hizmet boya ve kaplamaları, Spor zemin sistemleri, Poliüretan ve Poliüretan dispersiyon bazlı yeni nesil özel amaçlı boyalarıdır.

Özellikle Spor Zemin Kaplamaları konusunda Türkiye’nin ilk üretici firması olan UNİCA, tüm sistem komponentlerini Düzce’deki 3000 m2 kapalı alanda kurulu modern üretim tesislerinde üretmekte, S5 standartlarındaki 200 m2 modern donanımlı laboratuvarlarında gerekli tüm uluslararası test standartlarıyla gerekli kalite kontrol prosedürlerinden sonra müşterilerine güvenle ulaştırmaktadır.

UNICA, 22 yılı aşkın bir süredir üretici olarak endüstriyel ve spor zemin kaplamaları pazarında yer almaktadır. Firmamızın Ar-Ge odaklı/nitelikli bir firma olması bizi sektördeki diğer firmalardan ayıran en belirgin özelliğimizdir. Bu sayede müşteri ihtiyaçlarına odaklı ürün ve sistemler geliştirebilen firmamız Türkiye’nin sektöründe önde gelen ihracatçı firması olup dünya çapında 50'den fazla ülkede tanınan ürünleri ve markalarıyla ticari faaliyetlerini başarıyla devam ettirmektedir.

10. GRUPTA

Temsilcimiz yeni sezonda Kadınlar 2. Voleybol ligi 10. Grubunda Sakarya temsilcisi Adaspor,Zonguldaık temsilcisi Zonguldak MFA Zonguldak DSİ,Bilecik temsilcisi Bozuöyük Belediye eğitimspor,Kocaeli temsilcisi Cadence Gölcük İhsaniyespor,Bilecik temsilcisi Bilecik Belediyespor,Yalova temsilcisi Semt 77 Yalova spor ve Eskişehir temsilcisi Tepebaşı Gençlikspor takımları ile puan mücadelesi yapıyor

STATÜ

2.lig kadınlarda 16 grupta 148 takım bulunuyor 1ı.ETAP: Gruplardaki takımlar iki devreli deplasmanlı lig usulüne göre karşılaşırlar. Gruplarında 1 ve 2.sırayı alan toplam 32 takım Çeyrek Finale yükselir. LİGDEN DÜŞME:

9 ve 10 takımlı gruplarda son iki sıraya alan takımlar (9’lu gruplarda 8. ve 9.takım - 10’lu gruplarda 9.ve 10.takım), diğer gruplarda ise son sırayı alan takımlar mahalli lige düşerler. ÖNEMLİ: Bir üst ligde takımı bulunan kulüpler Çeyrek Finalden İtibaren yer alamaz. Üst ligde takımı bulunan kulübün yerine sıradaki takım Çeyrek Finale alınır.

MAÇLARIMIZ

MFA Zonguldak DSİ- Düzce Voleybol: 3-0

Düzce Voleybol-Bozuöyük Belediye Eğitimspor: 0-3

Düzce Voleybol-Bilecik Belediyespor: 0-3

Tepebaşı Gençlik-Düzce Voleybol: 3-1

Düzce Voleybol-Semt 77 Yalovaspor: 1-3


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.