Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR YÖRESEL PAZARI BİR KEZ DAHA ..

Geçen yıl büyük ilgi görmüştü

DÜZCESPOR YÖRESEL PAZARI BİR KEZ DAHA ..
14.11.2022 - 19:45
Haber Merkezi

+

Düzcespor yöresel ürünler pazarı yeniden düzenleniyor. Düzcespor yararına geçtiğimiz yıl düzenlenen ve büyük ilgi gören Yöresel Ürünler Pazarı 18 Kasım Cuma günü Anıtpark meydanında açılıyor. 27 Kasım 2022 Pazar gününe kadar açık kalacak yöresel ürünler pazarında Türkiye’nin farklı lezzetleri Düzce’liler ile buluşacak. Düzcespor’a maddi destek vermek amacı ile Düzce Belediyesi’nin de katkıları ile açılacak olan yöresel ürünler pazarının organizasyonunu   önceki yıl olduğu gibi Osmanlı Ajans yapıyor.

FARKLI SANATÇILAR SAHNE ALACAK

Yöreli Ürünler pazarında geceleri farklı sanatçılar sahne alacak. Onay Şahin,Akçaabatlı Şenol,Şevket Doğan,Meded Şahiner,Merşem Akyüz, Hikmet Cüre,Akyüz Akyüz, İsmail Güler, Gülbeyaz,Ali Tetik, Burhan Arslan, Samet Ok,Erkan Çakır, Cemil Sarıal,Anıl Şimşir,Ersin Yiğit,Cabbar Erdoğan,Emirhan Ekşi,Çetin Uzun, Fikret Kartal,Mustafa Bahar. Gönül Dostu isimli sunucu ile Düzce’lilere müzik ziyafeti verecek.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.