Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MARATON TRİBÜNÜNE SON BAKIŞ

Artık mazide kaldı

MARATON TRİBÜNÜNE SON BAKIŞ
12.11.2022 - 17:42
Haber Merkezi

+

Bu iletiyi Düzcespor sevdalısı Engin Akar ve Ergün Sarıbaş gönderdi. Engin Akar farklı dönemlerde Düzcespor’da yöneticilik ve genel kaptanlık yaptı. Uzun yıllar kendisine ait fırından Düzcespor’a ücretsiz ekmek verdi. Ergün Sarıbaş’da uzun yıllardır armanın peşindi ve tam bir Düzcespor aşığı. Bu iki isim yıkımı devam eden 18 Temmuz stadının maraton tribününde ellerindeki Düzcespor atkısı ile maraton tribününe son bir bakış yaptı. Engin Akar fotoğrafla ilgili çok anlamlı değerlendirmelerde bulundu. İşte Engin Akar’ın fotoğraf ile notları.

SAHİPSİZ DÜZCE

Türkiye’de bir örneği yok ama Düzce farklı bir yer . Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü yenileri yapılmadan Düzce’de bulunan spor tesislerini bir, bir yıkmaya devam ediyor. Düzce 18 Temmuz stadı ile başlayan süreç ilerleyen günlerde Nurettin Zafer stadı, Halı saha, 2 adet tenis kortu,Düzce 18 Temmuz spor salonu   ve Şıralık 1 futbol sahası yıkılacak. Yıkılan tesislerin yerine yenilerinin yapılması en az 30-40 yıl sürer. Başka kentlerde önce tesisler yapılıyor, sonra tesisler yıkılıyor. Fazla söze gerek yok. Bu kadar tepkisiz bir kentte daha çok şeyler yıkılır. Düzce sporda tam 50 yıl geriye gidecek kimin umurunda?


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.