Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

KOÇYAZISPOR'DA 2 KARDEŞ

Takımın başarısı için ter döküyorlar

KOÇYAZISPOR'DA 2 KARDEŞ
12.11.2022 - 17:39
Haber Merkezi

+

Düzce  futbolunun köklü kulüplerinden biri olan Koçyazıspor’da Selçuk ve Serkan Bektaş kardeşler birlikte forma giyiyor. Düzce futbolunun yakından tanıdığı bu 2 isim Düzce  süper amatörde mücadele eden Koçyazıspor’un en önemli silahlarından biri.

SELÇUK BEKTAŞ

1984 Düzce doğumlu Selçuk Bektaş Türk futbolunun kendisinden çok şeyler beklediği ancak hak ettiği yere gelemeyen isimlerindin biri. Selçuk Bektaş, sırasıyla Düzcespr alt yapısı (2000),Akçakocaspor, Burhaniyespor,Düzcespor, Düzce Belediyespor,Fenerspor, Düzce Belediyespor,Alaplı Belediyespor, Düzcespor,Hendek Gençlikspor, Sivrikaya Sinerjispor,Yığılcaspor, Hendek Gençlikspor,Aydınpınarspor, Hendek Gençlikspor,Kavakbıçkıköyüspor,Hacıkışlaspor, Düzcespor,Çamlı Gençlikspor,Beycilerspor, Kirazlıspor ve Koçyazıspor formaları giydi. Selçuk Bektaş forvet mevkiinde oynuyor.

SERKAN BEKTAŞ

Selçuk Baktaş’ın kardeşi  1995 doğumlu Serkan Bektaş sırasıyla  Düzcespor alt yapısı, Taraşspor,Aziziyespor, Gümelispor,Düzce Belediyespor, Kirazlıspor,Kabalakspor, Dedelerspor ve Koçyazıspor formaları giydi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.