Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

STATLARIN YIKILMASINA BÜYÜK TEPKİ VAR

Yıkım işlemleri başladı

STATLARIN YIKILMASINA BÜYÜK TEPKİ VAR
31.10.2022 - 20:14
Haber Merkezi

+

Düzce Belediyesi tarafından Düzce 18 Temmuz şehir stadı, Düzce 18 Temmuz spor salonu, Nurettin Zafer stadı, Şıralık 1 nolu stadı, 1 adet halı saha, 2 tenis kortu’nun yıkılmasına ilk tepki CHP merkez İlçe Başkanı Özcan Dağıstanlı’dan geldi. Uzun yıllar Hamidiyespor’da futbol oynayan ve  gol kralı olan Özcan Dağıstanlı  kendisine ait sosyal medya hesabından ses getirecek açıklama yaptı. İşte virgülüne dokunmadan Özcan Dağıstanlı’nın yaptığı paylaşımın tam metni

BURASI MİLLETİN MALI

MİLLET BAHÇESİ yapacağız diyorlar, sanki millete lütufta bulunuyorlar, kardeşim burası zaten milletin malı.

Hiç bir STK’nın, siyasi partinin sesi çıkmıyor, tepki koymuyorlar fakat birebir konuştuğumuzda şikayetlerini dile getiriyorlar.

Futbol oynarken, ayağımızın kırıldığı, dizimizin döndüğü, ayak bileğimizin çıktığı, acı tatlı anılar biriktirdiğimiz yan saha millet bahçesi oluyor. Bu saha aynı anda 7-8 takımımızın antrenman yaptığı saha, nerede yapacaklar antrenmanı onca takım. Aslında buraya iki saha daha lazımken olan saha ortadan kaldırılıyor.

Gençlik il müdürlüğünün binasının içi boşaltılıyor yıkıma hazırlanıyor. Futbol sahalarını kaldırmadan da millet bahçesi yapılabilir. Sayın yetkililer lütfen bir çok takımın kullandığı futbol sahalarını yok etmeyin.

Başka bir olayda belediye binasının yıkılıp, valilik binasının olduğu yere taşınacağı söyleniyor. Valiliğinde gençlik merkezinin olduğu yere yapılacağı dile getiriliyor.

Bu kadar başımızı döndürmeyin, bence Düzce halkının hayatını kolaylaştıracak işler yapın. Düzcelinin enflasyondan daha az etkilenmesi için belediye hizmetlerini ucuzlatın. Bizden söylemesi ilerde kimsenin başı dönmesin.

CHP Düzce Merkez İlçe Başkanı

Özcan Dağıstanlı


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.