Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

3 ANLAMLI PANKART

Mesaj veriyorlar

3 ANLAMLI PANKART
25.10.2022 - 21:11
Haber Merkezi

+

Somaspor-Düzcespor, Düzce süper amatörde ve kadınlar 2. Ligi voleybol maçındaki bu 3 önemli pankart  kulüplerimizin  sosyal duyarlığının bir göstergesi. Kulüplerimiz artık maçları farklı pankartlarla çıkarak  mesaj vermeye çalışıyorlar.

KOÇYAZISPOR-YIĞILCASPOR MAÇI PANKARTI

İhsan Çetin Düzce süper amatörde Nurettin Zafer stadında Koçyazıspor ile Yığılcaspor takımları arasında oynanan lig maçına her iki takım futbolcuları ellerinde “Kadınlara El Kalkamaz” yazılı pankartla  son günlerde kadınlara yönelik şiddete dikkat çekti. Pankart taraftarlarca uzun süre alkışlandı.Maçı kimin kazandığını merak eden okurlarımızı için müsabakayı Yığılcaspor’un 2-0 kazandığını belirtelim.

MFE ZONGULDAK DSİ-DÜZCE VOLEYBOL

Kadınlar 2. Voleybol liginde 2022-2023 sezonunun ilk hafta maçları oynandı. Temsilcimiz Düzce Voleybol ‘un 3-0 yenildiği karşılaşmaya her iki takım oyuncuları “Yüreğimiz Bartın’da yandı” yazılı pankart ile çıktı ve yüreğimizi bir kez daha yıktı ve Bartın’da yaşanan felaketi hatırlattı.

SOMASPOR-DÜZCESPOR MAÇI

Temsilcimiz Düzcespor’un deplasmanda 3-2 yendiği Somaspor müsabakasındaki pankartta”Bartın Acınız acımızdır. Bir Avuç Kömür için Bir ömür verenlere” yazıyordu. Bu pankarta yoruma bile gerek yok. Her iki takım futbolcuları müsabaka öncesinde baret taktı.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.