Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAŞKAN DÜZCESPOR MAÇINDA

İlk kez Düzcespor maçında

BAŞKAN DÜZCESPOR MAÇINDA
21.10.2022 - 12:10
Haber Merkezi

Düzcespor maçını Bayram başkan yönetecek. TFF 2. Lig temsilcimiz Düzcespor’un 23 Ekim 2022 Pazar günü Soma deplasmanında Somaspor ile oynayacağı müsabakayı  İstanbul bölgesi hakemi   Bayram Başkan yönetecek. Her iki takım açısından da büyük önem taşıyan karşılaşmanın yardımcı hakemleri İstanbul bölgesinden  Mücahit Değermenci ve Kırklareli bölgesinden Sabri Üstünel. Maçın 4. Hakemi İstanbul bölgesinden Tolga Akbaba. Türkiye Futbol Federasyonu Temsilci olarak Antalya bölgesinden Eren Eroğlu ve Aydın bölgesinden Tuncay Atan’a görev verdi. Karşılaşmanın gözlemcisi Balıkesir bölgesinden Sacit Keşkek.

DAHA ÖNCE DÜZCESPOR MAÇINDA GÖREV ALANLAR

SABRİ ÜSTÜNEL ( 2. Yardımcı hakem)

Müsabakanın 2. Yardımcı hakemi Sabri Üstünel 2021-2022 futbol sezonunda Hekimoğlu Trabzon-Düzcespor Türkiye kupası maçında görev aldı.

SACİT KEŞKEK

Maçın gözlemcisi Sacit Keşkek 2001-2022 futbol sezonunda Düzcespor-Lülüburgazspor ( 3. Lig-2-0) maçında 2. Yardımcı hakem olarak görev aldı.

HAKEM HAKKINDA KISA NOTLAR

İstanbul bölgesi hakemi Bayram Başkan kariyerinde 33 ikinci,40 üçüncü,1 Bölgesel amatör,1 U19 Elit A ligi ve  Türkiye 4 Türkiye kupası maçı yönetti. Bayram Başkan daha önce Düzcespor ve Somaspor maçlarında görev almadı.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar