Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR'A YENİ SPONSOR

Her dönem Düzcespor'a destek oluyor

DÜZCESPOR'A YENİ SPONSOR
17.10.2022 - 20:00
Güncelleme 17.10.2022 - 20:01
Haber Merkezi

+

TFF 2. Lig temsilcimiz Düzcespor’un yeni forma sponsoru Pekintaş oldu. Son 2 sezondur Düzcespor’un isim ve forma sponsoru olanBİTEXEN firması ile sözleşmesi sona eren Düzcespor’da yönetim önce isim sponsorluğu için “Düzce Cam” firması ile anlaştı, ardından forma göğüs sponsorluğu içinde sektörünün Türkiye’nen en önemli firmalarından biri olan Düzce’de kurulu “Pekintaş” firması ileyeni sözleşme imzaladı. Her dönem Düzcespor’a  maddi destek veren Pekintaş 2022-2023 futbol sezonunda Düzces por’un forma göğüs sponsoru oldu.Düzcespor 0-0 berabere kaldığı Şanlıurfaspor maçına Pekintaş yazılı yeni forması ile çıktı.

DİĞER SPONSORLAR VE DESTEK VERENLER

Kırmızı lacivertlilere 2022-2023 futbol sezonunda “Düzce Cam” isim, “Pekintaş “Forma göğüs”, “Sarı İnşaat “ve” HDİ sigorta” forma kol sponsoru olarak  maddi destek veriyor.  Düzcespor’a ayrıca “Çagsu” sağlık sponsoru, “Asya Su” su sponsoru olarak katkı sağlamaya devam ediyor.

KISACA PEKİNTAŞ PEKİN İNŞAAT A.Ş.

İnşaat sektöründe prefabrike ve ön gerilmeli betonarme endüstriyel yapı elemanları sanayinde uzmanlaşmış bir firmadır.

Genel merkezi İstanbul Mecidiyeköy’de konumlanmış olan şirketimizin üretim tesisi, son yıllarda endüstride önemli bir merkez konumuna gelen, İstanbul ve Ankara’nın tam ortasında bulunan Düzce ilimizde kuruludur.

100.000 m2 açık alan ve 35.000 m2 kapalı alanda, ileri teknoloji ile donatılmış üretim proseslerimiz ve sahip olduğumuz geniş makina parkımız ile, Prefabrike endüstriyel yapılarda yıllık kapalı alan kapasitemiz 800.000 m² dir.

Üretim tesisimizde yüksek dayanımlı Prefabrike ve Öngerilmeli Betonarme Yapı Elemanları, Büyük Açıklıklı Köprü Kirişleri ve Betonarme Şehir Mobilyaları üretilmektedir. Ayrıca Çelik Hasır ve C& Z profil üretimi gerçekleştiren Çelik Üretim Departmanımız da Düzce kampüsümüzde yer almaktadır.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.