Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE İDMANYURDUSPOR'DAN AÇIKLAMA

Alt yapı takımı

DÜZCE İDMANYURDUSPOR'DAN AÇIKLAMA
16.10.2022 - 21:05
Haber Merkezi

+

Düzce futbolunun yeni önemli alt yapı kulüplerinden biri olan Düzce İdmanyurdusbpor’da kulüp başkanı Yaşar kaviloğlu  2022-2023 futbol sezonu öncesinde açıklamalarda bulundu. İşte Kaviloğlu’nun kulübün sosyal medya hesabından yaptığı açıklama

DEVAM EDİYORUZ

“ Düzce merkez ilçesi kulübüyüz. Kulübümüze maddi ve manevi destek veren  rahmetli olan birbirinden değerli kıymetli başkanlarımın hatıralarını sürdürmek için büyük çaba gösteriyoruz. Bu kulübün ayakta kalması ve kapanmaması için rahmeti başkanlarımın alt yapılarda bu çocuklara futbol ve spor yaptırmak için  her zaman bana destek olmuşlardır .Mekanları cennet olsun .Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım kulübümüzün kapanmaması ve  rahmetli başkanlarımın hatıralarını sürdürmek için durmak yola devam kararı aldık .Hedefimiz  Duzce’li çocuklarımızı Düzce ve Türk futboluna ahlaklı iyi bir birey iyi sporcu ve futbolcu olarak kazandırmaktır . Saygılarımla.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.