Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ALGÜN'DEN DÜZCESPOR'A DESTEK

Kulüp başkanlığı yapmıştı

ALGÜN'DEN DÜZCESPOR'A  DESTEK
4.10.2022 - 20:31
Haber Merkezi

+

Cihat Algün’den Düzcespor’a destek. Sektöründe Türkiye’nin ve Düzce’nin önemli firmalarından biri olan “ALGÜN İNŞAAT” firması sahibi iş adamı Cihat Algün Düzcespor’a maddi  destekte bulunacak. Cihat Algün 2017-2018 futbol sezonunda Düzcespor kulüp başkanı oldu ve bu görevini 8 Mart 2028 tarihine kadar devam ettirdi. Cihat Algün her dönem Düzcespor’a  maddi ve manevi destek vermişti.

KISICA ALGÜN İNŞAAT

Düzce'de büyük yatırımlar yaparak inşaat sektöründe, yarım asrı deviren Nişa Yapı, kurulduğu günden beri bu misyon ile Düzce'ye değer katan ve onun modern bir kent anlayışında olabilmesi için kalıcı projeler üretti.
Deneyimli teknik ve idari kadrosu ile birlikte nitelikli A kalite projeler imza atarak her geçen gün kendisini daha da büyüttü. Faaliyetlerine 1995 yılında ALGUN İNŞAAT markası ile başlayan Nişa Yapı; 25 yıl sonra global bir oyuncu olarak Düzce'den çıkan ilk A KALİTE YAPI İNŞAA EDEN MARKA olma yolunda ilerliyor. 2020 yılında ALGUN İNŞAAT olarak marka adını haklı olarak aldı. Bu isim ile birlikte sunduğu iki büyük proje olan Premium ve Royal ile de mühendislik, projelendirme, danışmanlık, taahhüt, gayrimenkul geliştirme ve proje yönetimi konusunda da kendisini hemen kanıtladı.
Bulunduğu bölgede sektörde en çok tercih edilen oyunculardan biri olan şirket; saha ekiplerinden pazarlama ekibine, mimarlarından mühendislerine kadar herkesin insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması ortak değerlerindendir. Yönetimde açıklık politikasıyla oluşturduğu şirket prensipleriyle, çalışanların yönetime katılmasını sağlarken, ilkeli ve etik değerleri önde tutan kurumsal yapısıyla, sektöründeki saygın konumunu geleceğe aktarma kararlılığındadır.
Hedefi, misyonu Düzce'yi modern bir kente dönüştürebilmek ve vizyonunda da hem yurt içinde, hem de yurtdışında global oyuncular arasında yer almaktır. Bu açıdan da kendinden emin biçimde A kalite bir şirket olarak çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı bir imza atacaktır.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.