Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇİLİMLİ MAÇINI KÖKSALDI YÖNETECEK

Kırşehir Bölgesi hakemi

ÇİLİMLİ MAÇINI KÖKSALDI YÖNETECEK
30.09.2022 - 18:42
Haber Merkezi

+

Bölgesel Amatör Futbol ligi temsilcimiz Çilimli Belediyespor’un Anrkara  deplasmanında Kavıklıderspor ile yapacağı maçı Kırşehir bölgesinden  Osman Köksaldı  yönetecek. 2022-2023 futbol  sezonunun ilk müsabakasında yardımcı hakem olarak Kırşehir bölgesinden Sait Kaya ve Yozgat bölgesinden Muhammet Bura Karaca görev alacak. Karşılaşmanın 4. Hakemi  Yozgat Bölgesinden Süleyman Erkılıç. Türkiye Futbol Federasyonu MHK Gözlemci olarak  Ankara bölgesinden Ali Yıldız’ı görevlendirdi.

MAÇIN  HAKEMİ HAKKINDA KISA NOTLAR

1994 Ankara doğumlu Kırşehir Bölgesi Bölgesel hakemi Osman Köksaldı kariyerinde 27  Bölgesel Amatör Futbol ligi ve 1 Kadınlar 2. Ligi müsabakası yönetti. Köksaldı daha önce Düzce takımlarının maçında görev almadı. Genç hakem    Ahi  Evran Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu ve daha önce Giresun ve Elazığ’da amatör liglerde görev aldı.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar