Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ANNİS'TEN DÜZCESPOR'A 5 BİN LİRA

ANNİS'TEN DÜZCESPOR'A 5 BİN LİRA
28.09.2022 - 20:04
Haber Merkezi

+

Annis Ölüm gecesi filminden Düzcespor’a 5 bin lira geldi. Tamamı Düzce’de çekilen Annis Ölüm gecesi adlı film Box Office verilerine göre 3 haftada toplam 5.526 izleyici sayısına ulaştı.

DÜZCESPOR’A BİLET BAŞI 1 TL

MSA Film tarafından yapımcılığı üstlenen Annis Ölüm Gecesi filmi vizyona girmeden önce yapımcı şirket her biletin 1 tl’sinin Düzcespor’a bağış olarak verileceği açıklamıştı. 3 hafta vizyonda kalan korku temalı filmden Düzcespor’a toplam 5.526 tl kaldı. Adem Uur’un yönettiği filmde Meral Kaplan, Selçuk Kılıç,Korkmaz Polat,Hülya Diken ve Mehmet Uğur rol aldı. Düzce Belediyesi ve Düzce’de kurulu şirketlerin sponsorluk yaptığı filmin galası Düzce Özdilek AVM’de yapılmıştı.

FİLMİN KONUSU

Annis Ölüm Gecesi, kazı sırasında bulduğu yüzüğü takmasıyla kendisini beklenmedik durumların içinde bulan bir kadının hikayesini konu ediyor. Canan, arkeolog olan genç bir kadındır. Kazı başkanı olan, ünlü arkeolog dedesi Yusuf'un daveti ile Canan, Düzce'de bulunan Prusiasad Hypium Antik Tiyatro kazısına gider. Kazı sırasında lanetli bir yüzük bulan Canan, yüzüğü takmasıyla gerilim dolu olaylar zincirini başlatır. Bu sırada doktor, savcı, hemşire ve diğer karakterler de olayları çözmeye çalışır.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.