Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

AYDINPINARSPOR EMİN ELLERDE

3 teknik adam görev yapıyor

AYDINPINARSPOR EMİN ELLERDE
25.09.2022 - 20:38
Haber Merkezi

+

Düzce futbolunun en önemli alt yapı takımlarından biri olan Aydınpınarspor’da 2022-2023 futbol sezonu hazırlıkları devam ediyor. Yeni sezonda süper amatörde mücadele edecek ve bütün alt yapı liglerine katılacak olan Aydınpınarspor’da teknik kadro  Adnan Özel, Taner Demir ve Kerem Aydın’dan oluştu. İşte Aydınpınarspor teknik kadrosu ve antrenörlerin kariyerleri.

ADNAN ÖZEL KİMDİR ? 

1963 Düzce doğumlu Adnan Özel Düzce futbolunun önemli futbolcu ve teknik adamlarından biri. Futbola Düzcespor alt yapısında başlayan Adnan Özel Düzcespor ve Kütahyaspor?da profesyonel olarak futbol oynadı. Uzun yıllar Düzcespor alt yapısında teknik adam olarak çalışan Adnan Özel Düzcespor dışında Aydınpınarspor ,Kavakbıçkıspor,. Beyköy Belediyespor ve Düzce Belediyespor takımlarında görev aldı. Adnan Özel UEFA B diplomasına sahip

TANER DEMİR KİMDİR ?

1980 Erzurum doğumlu Taner Demir futbolcu olarak  Düzcespor alt yapısı,Düzce Gençlerbirlispor, Kaynaşlı Belediyespor,Cumayeri Belediyespor,Burhaniyespor, Kurukavakspor ve Cumayeri Belediyespor takımlarında forma giydi. Taner Demir antrenör olarak Beycilerspor,Gökmen Zeki spor akademisi ve Aydınpınarspor takımlarında görev aldı.

KEREM AYDIN KİMDİR ?

1986 Düzce doğumlu Kerem Aydın Kaynaşlı Belediyespor ve Tavak Çimenspor formaları giydi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar