Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÜMÜŞOVA SPONSORU NAVEK

1.Amatörde mücadele edecekler

GÜMÜŞOVA SPONSORU NAVEK
25.09.2022 - 20:37
Haber Merkezi

+

Navek Sport Gümüşova Belediyespor’un ana sponsoru oldu. 2021-2022 futbol sezonunda Düzce 1. Amatörde  mücadele edecek ve şampiyonluğu hedefleyen Gümüşova Belediyespor’da yönetim kurulu  takımın ana sponsoru olan Gümüşova Orgazize sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Navek sport firmasını ziyaret etti. Navak Firması  yetkililere spora olan  desteklerinin artarak devam edeceğini belirtti.

KISACA NAVEK FİRMASI

1999 yılında başlayan OKÇULUK serüvenimizi 2013’te Navek Sportif Ürünler ve Danışmanlık A.Ş. adıyla profesyonel seviyeye taşıdık. NAVEK isminin kelime anlamı “Doğru Ok”tur. Hep doğru olanı yapmayı hedefleyen bir bilinçle kurulmuş olan firmamız, okçulukla ilgilenen herkesin tüm ihtiyaçlarına cevap vermeyi amaçlamıştır. Okçuluğa değer veren ve her zaman okçuluğun ilerlemesi için çalışan firmamız, dünyaca ünlü okçuluk markalarını en hızlı ve en doğru şekilde sporculara ulaştırmayı amaç edinmiştir.

Bu hedef doğrultusunda, NAVEK’in yerli üretimi olan ilk Türk markası ASES, 2015 yılında ürünlerini sporcuların beğenisine sundu. İlerleyen zamanlarda kalitesini ve güvenilirliğini kanıtlayan ASES, Dünya’nın dört bir yanında Türkiye’yi gururla temsil etmeye başladı. Yurtiçi ve uluslararası yarışmalarda hem Türk sporcuların hem de yabancı soruların beğenisini kazanan ASES, sporculardan gelen talepler ve pozitif dönüşler doğrultusunda her geçen gün malzeme yelpazesini genişletti ve ürün kalitesi ile dünyaca ünlü markalar ile rekabet edecek konuma geldi. Zorlu üretim süreçleri içeren projeleri özenle ve özveriyle gerçekleştirmiş, bu konuda sayısız başarılara imza atmaya da  devam etmektedir.

Hedeflerini bir bir gerçekleştiren NAVEK, Türkiye Okçuluk Federasyonu ana sponsoru olarak, Türk okçuluğuna verdiği desteği bir adım daha ileri götürdü. NAVEK tarafından düzenlenen organizasyonlar ve sayısız yarışmada verdiği ödüller ile sporcuları destekleyen ve emeklerini karşılıksız bırakmayan NAVEK, bu spora gönül veren tüm antrenör ve sporcuların yanında olarak sporun gelişmesine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

Ayrıca NAVEK, geleneksel okçuluk malzemeleri ve av malzemelerini de geniş ürün yelpazesine ekleyerek meraklılarının hizmetine sunuyor. Okçuluğa dair tüm ürünleri bulundurmasıyla Türkiye'de okçuluğa ilgiyi arttırmayı ve yakın gelecekte çok daha geniş kitlelere ulaşmayı amaçlıyor.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar