Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR'DA KİM KİMDİR ?

Futbolcuların sözleşmeleri kaç yıllık ?

DÜZCESPOR'DA KİM KİMDİR ?
22.09.2022 - 20:15
Haber Merkezi

2022-2023 Sezonu Spor Toto Süper Lig, Spor Toto 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig'de yer alan kulüplerin Birinci Transfer ve Tescil Dönemi sonrası Resmi A Takım Oyuncu Listeleri futbolseverleri bilgilendirmek amacıyla TFF.ORG'da yayınlandı. TFF tarafından yayınlanan listede yer alan  Düzcespor A takımında yer alan  futbolcular ve forma numaraları şöyle:

FUTBOLCULAR  VE FORMA NUMARALARI

Alperen Özşahin (70 no),Altar Han Hidayetoğlu (77 no),Berkehan Biçer ( 23 no),Çınar Tarhan ( 18 no),Doğan Can Otman ( 4 no),Emre Gündoğdu (17 no),Emre Keleşoğlu ( 5 no),Erçin Ilgaz ( 22 no),Eren Karadağ ( 14n0) ,Ersin Aydın (1no),Hamit Kulya ( 88 no),Hasan Küççük ( 8 no),İhsan Efe Çalış (19 no),İlkay İşler ( 17 no),Kerem Kaya ( 12 no),Mehmet Özdıraz ( 10 no),Muhammet Rıdvan Özdemir ( 8 no),Mümin Talip Pazarlı ( 33 no),Osman Boz (81 no),Ömer Faruk Ay ( 34 no),Recep Kalkan (44 no),Samet Eker ( 7 no),Savaş Polat ( 20 no),Timur Kosavalı ( 11 no),Yasin Ozan ( 9 no)

DÜZCESPOR’DA DİĞER PROFESYONEL FUTBOLCULAR

2000 ve daha sonrası doğumlu olduğu için TFF listesinde yer almayan ancak Düzcespor’un profesyonel futbolcuları Ahmet Emircan Tansoy,Burak Enes Çelik,Ceyhun Yerlikaya,Kağan Köroğlu, Kamil Güney,Talha Ramazan Bayram  teknik patron isterse kadroda yer alabilecek.

KİRALIK FUTBOLCULAR

Kırmızı lacivertlilerde   Altınordusphor’dan alınan Altar Han Hidayetoğlu,Çaşkur Rizespor’dan alınan Eren Karadağ ve Pendikspor’dan transfer edilen Kerem Kaya kiralık olarak forma giyiyor.

1 YILLIK SÖZLEŞMESİ OLAN FUTBOLCULAR

Alperen Özşahin,Ceyhun Yerlikaya,Çınar Tarhan,Doğan Can Otman,Emre Keleşoğlu,Erçin Ilgaz,Ersin Aydın,Mümin Talip Pazarlı,Osman Boz,Recep Kalkan,Samet Eker,Savaş Polat,Talha Ramazan Bayram,Timur Kosavalı,Yasin Ozan

2 YILLIK SÖZLEŞMESİ OLAN FUTBOLCULAR

Ahmet Emircan Tansoy,Berkehan Biçer,Burak Enes Çelik,Emre Gündoğdu,Hamit Kulya,Hasan Küççük,İhsan Efe Çalış,İlkay İşler,Kamil Güney,Mehmet Özdıraz,Muhammet Rıdvan Özdemir,Ömer Faruk Ay,

3 YILLIK SÖZLEŞMESİ OLAN FUTBOLCULAR

Kağan Köroğlu

TAKIMDA KALAN FUTBOLCULAR

Düzcespor’da 2021-2022 futbol sezonunda forma giyen Osman Boz, Ersin Aydın, Ömer Faruk Ay, Kamil Güney, Samet Eker, Erçin Ilgaz, Alperen Özşahin, Muhammet Rıdvan Özdemir,Recep Kalkan, Timur Kosavalı,Berkehan Biçer yeni sezonda da kırmızı lacivertli  formayı terletiyor.

FUTBOLCU UYGUNLUĞU

1- TFF 2. Lig’de yabancı futbolcu oynatılamaz.

2- Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığına geçen yabancı uyruklu futbolcular, başka ülkelerin A Milli Futbol Takımında oynamamış olmaları kaydı ile vatandaşlığa kabul için yapmış oldukları ilk müracaat tarihinden itibaren, ancak beş yıl sonra Türk statüsünde oynatılabilirler. Sezonun bir yarısının içerisinde beş yıllık süresi dolanlar, o yarının başındaki transfer ve tescil döneminin başından itibaren Türk statüsünde kabul edilir.

3- Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olarak tescil edilen futbolcu sonradan başka bir ülkenin A Milli Futbol Takımında oynar ise takip eden transfer ve tescil döneminin başından itibaren müsabakalarda oynatılamaz.

 4- Kulüpler, 31.12.2001 ve öncesinde doğmuş en fazla 25 futbolcu ile sözleşme imzalayarak tescil ettirebilirler.

 5- Kulüpler, 01.01.2002 ve daha sonra doğmuş futbolcular ile sözleşme sayısı sınırı olmaksızın sözleşme imzalayabilir ve tescil ettirebilirler.

 A TAKIM LİSTESİ

a) A Takım Listesi en fazla 25 futbolcudan oluşur.

b) A Takım Listesi’nde bulunan futbolculardan en az 6’sının 01.01.2000 ve sonra doğmuş olması ve 14’üncü yaş gününe denk gelen sezon ile 19’uncu yaş gününe denk gelen sezonlarda kesintili veya kesintisiz en az 1 sezon veya 12 ay kendi kulübünde, TFF’ye ve/veya diğer federasyonlara bağlı kulüplerde tescilli olması zorunludur.

c) Kulüpler, A Takım Listesinde en fazla 3 kaleci bulundurabilir. Bu kalecilerden en az birinin 01.01.2000 ve sonra doğmuş futbolcu olması zorunludur. d) Kulübün “b” ve “c” bentlerinde öngörülen kriterlere uygun futbolcuları bildirmemesi durumunda A Takım Listesi, bildirilmeyen futbolcu sayısı kadar eksik oluşturulur; aynı zamanda ilgili kulüpler hakkında talimatlara aykırılık sebebiyle disiplin işlemi yapılır.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar