Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YIĞILCASPOR GAZA BASTI

Sezona iddialı girecekler

YIĞILCASPOR GAZA BASTI
22.09.2022 - 20:13
Haber Merkezi

+

Yığılcaspor’da 2022-2023 futbol sezonu mesaisi başladı. Düzce süper amatörün köklü kulüplerinden biri olan Yığılcaspor’da yönetim teknik patron Cengiz Yazıcı’nın isteği doğrultusunda dış transferde önemli isimleri kadroya kazandırdı.

YENİ TRANSFERLER

Yığılcaspor transfer komitesi yeni sezon öncesinde Çiftlik Gençlikspor’dan  Adnan Altınışık, Dedelerspor’dan Veysel Adnar, Önder Başkan, Eren Can Daştan,  Samet İlhan,Gebze Pelitlispor’dan Tunahan Özcan.Gebzespor’dan Onur Tosun, Hendekspor’dan Serdar Şenol ile anlaştı.

RASİM ÇAM DESTEK VERİYOR

Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam Yığılcaspor’a desteğini devam ettiriyor. Spora olan düşkünlüğü ile bilinen Rasim Çam yeni sezonda Yığılcaspor’un  en büyük maddi ve manevi destekçisi olacak.

CENGİZ YAZICI ÇALIŞTIRIYOR

Adı Yığılcaspor ile özdeşleşen Cengiz Yazıcı 2022-2023 futbol sezonunda da takımın başında olacak. Uzun yıllar Yığılcaspor forması giyen ve futbolu bıraktıktan sonra Yığılcaspor’u çalıştıran tecrübeli teknik adam  Yığılcaspor dışında Düzce 81 Yıldızspor ve Çamlıspor takımlarında görev aldı.

GRUBU

2022-2023 futbol sezonuna iddialı girecek olan Yığılcaspor süper amatörde B grubunda Kirazlıspor, Kaynaşlı Belediyespor, Pırpırspor, Koçyazıspor, Bahçeköyspor ve Beçispor takımları ile puan mücadelesi yapacak.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar