Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YAŞAR ÇOŞAR BAHÇEKÖYSPOR'DA

Tecrübeli teknik adam eski takımında

YAŞAR ÇOŞAR BAHÇEKÖYSPOR'DA
21.09.2022 - 21:02
Haber Merkezi

Düzce süper amatör takımlarından Bahçeköyspor’da yönetim  takımı Düzce futbolunun emektar isimlerinden biri olan Yaşar Coşar’a emanet etti. Başta Sancakspor olmak üzere farklı takımların formasını giyen ve çalıştıran tecrübeli teknik adam 2022-2023 futbol sezonunda Düzce süper amatörde B grubunda Kirazlıspor, Kaynaşlı Belediyespor, Pırpırspor, Koçyazıspor, Yığılcaspor ve Beçispor takımları ile puan mücadelesi yapacak Bahçökeyspor’un başarısı için ter dökecek.

GÖREV ALDIĞI TAKIMLAR

Uzun yıllar Sancakspor’da futbol oynayan Yaşar Coşar antrenör olarak Sancakspor,Bahçeköyspor, Sıracevizlerspor,Bahçeköyspor, Çamköyspor, Sancakspor ve Düzce Başakşehirspor takımlarını çalıştırdı.

TEŞEKKÜR ETTİ

Bahçeköyspor’un  kendisi için özel bir yere olduğunu söyleyen tecrübeli teknik adam “Her zaman kadir kıymet bilenlerin yanında oldum, oluyorum olacağım. Bu yıl tekrar şampiyon olup Düzce süper amatör lige çıkıp 3 sezonumu süper amatörde toplam 5 sezon hocalık yaptığım. bu yıl yine süper amatör lige çıkan Bahçeköy,ümüze hoca olarak görevlendirildim. Kulüp başkanım Veysel Acar ve yönetim kuruluma bana güvendikleri için teşekkürler ederim. Başarılı olmamız dileğiyle tüm taraftarlar ve camia olarak kenetleme zamanı. bu takımı süper lige çıkaran başkan yönetim,hoca,ve taraftarlarımıza sonsuz teşekkürler ederim” dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar