Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE SÜPER AMATÖRDE TEKNİK ADAMLAR

Yeni isimler var

DÜZCE SÜPER AMATÖRDE TEKNİK ADAMLAR
20.09.2022 - 19:18
Haber Merkezi

+

Düzce süper amatör futbolda 2022-2023 futbol sezonunun ilk maçları 8 Ekim 2022 Cumartesi günü oynanacak. Bir önceki sezondan daha çekişmeli geçmesi beklenen ligde takımlar yeni sezon hazırlıklarını devam ediyorlar.

İŞTE TEKNİK ADAMLAR

2022/2023 futbol sezonunda Süper amatörde Aydınpınarspor’u  Adnan Özel, Taner Demir ikilisi, Beyköy Belediyespor’u Çağlar Kul, Nurettin Çolak ikilisi, Cumayeri Belediyespor’u Erdi Sezgin,Kaynaşlı Belediyespor’u Kadir Kabacı, Yığılcaspor’u Cengiz Yazıcı, Gümüşova Gençlikspor’u Ali Akgün, Bahçeköyspor’u Yaşar Coşar , Pırpırspor’u Yavuz Sağır, Muhammet Kasım Polat, Emre Bir üçlüsü, Beçispor’u Yusuf Akgünoğlu, Kirazlıspor’u Yunus Gonca, Gölyakaspor’u Tevfik Keçeci, Dedelerspor’u Adnan Yıldırım, Koçyazıspor’u Hikmet Mısır çalıştıracak.

İŞTE İLK HAFTA MAÇLARI

Beyköy Belediyespor-Aydınhpınarspor

Cumayeri Belediyespor-Gümüşova Belediyespor

Kabalakspor-Dedelerspor

Gölyakaspor haftayı bay olarak geçirecek

B GRUBU

Yığılcaspor-Kaynaşlı Belediyespor

Bahçeköyspor-Koçyazıspor

Pırpırspor-Beçispor

Kirazlıspor  haftaya bay olarak geçirecek

3 TAKIM LİGE KATILMADI

2022-2023 futbol sezonunda süper amatörde mücadele etme hakkı bulunan Akçakocaspor, Düzce 81 Ylıdızspor ve Kıyıköyspor takımları lige katılmamak için dilekçe verdi. Bu takımlar isterse bir sonraki sezon 1. Amatörde mücadele edebilecek.

GRUPLANDIRMA

 2021-2022 futbol sezonunda play off turunda mücadele eden  Cumayeri Belediyespor, Kaynaşlı Belediyespor, Kirazlıspor ve Gölyakaspor takımlarının seri başı olduğu gruplandırmada  A  grubunda Gölyakaspor, Cumayeri Belediyespor, Aydınpınarspor. Gümüşova Gençlikspor, Dedelerspor, Kabalakspor ve Beyköy Belediyespor, B grubunda Kirazlıspor, Kaynaşlı Belediyespor, Pırpırspor, Koçyazıspor, Yığılcaspor, Bahçeköyspor ve Beçispor takımları yer aldı.

STATÜ

2022-2023 futbol sezonunda İhsan Çetin süper amatörde gruplarında ilk 3’e giren 6 takım çift devreli play off oynayacak. Her iki gruptaki 4’er takımda tek devreli lig usulüne göre play aut oynayacak. Play off maçları sonrasında şampiyon olan takım direkt olarak Bölgesel Amatör Futbol liginde oynamaya  hak kazanırken, play aut grubunda son 3 sırada yer alan 3 takım birinci amatör kümeye düşecek.

TERTİP KOMİTESİ

Yeni sezonda süper amatör tertip komitesindeKirazlıspor kulüp başkanı Cafer Şimşek ve Bahçeköyspor kulüp başkanı  Veysel Acar  yer alacak. Tertip komitesinde Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi Gökhan Karadağ, TFF İl temsilci yardımcısı Serkan Erdoğan, TÜFAD temsilcisi Zebş Murat Şhabe , TFHGD temsilcisi Metin Çarıkçı,  kulüp temsilcileri Cafer Şimşek ve Veysel Acar, ASKF temsilcisi Metin Sayar ‘dan oluşacak. 

2021-2022 SEZONUNDA SÜPER AMATÖRDE MÜCADELE EDENLER

Geçtiğimiz sezon süper amatörde mücadele eden  Gölyakaspor, Aydınpınınarspor, Gümüşova Gençlikspor, Kabalakspor, Kirazlısspor, Kaynaşlı Belediyespor, Yığılcaspor ve Beçispor takımları  2022-2023 futbol sezonunda da süper amatörün temsilcisi olacaklar.

1.AMATÖRDEN YÜKSELENLER

2021-2022 sezonunda birinci amatörde mücadele eden  ve gruplarında şampiyon olanPırpırspor, Koçyazıspor, play off grubunda ilk 2 sırayı alan Dedelerspor ve Bahçeköyspor takımları yeni sezonda süper amatörde puan mücadelesi yapacak.

BAL LİGİNDEN DÜŞTÜ

Geçtiğimiz sezon bölgesel amatör futbol liginde mücadele eden ve direkt olarak küme düşen Beyköy Belediyespor’da 2022-2023 futbol sezonunda süper amatör  temsilcisi oldu.

LİGİN BAŞLAMA TARİHİ

İhsan Çetin süper amatörde 2022-2023 futbol sezonunun ilk müsabakaları 8 Ekim 2022 Cumartesi günü oynanacak.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar