Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SARI İNŞAAT DÜZCESPOR SPONSORU

Takıma destek verdi

SARI İNŞAAT DÜZCESPOR SPONSORU
19.09.2022 - 17:34
Güncelleme 19.09.2022 - 23:09
Haber Merkezi

TFF 2. Lig temsilcimiz Düzcespor’a destekler devam ediyor. Düzce 1. organize  sanayi bölgesinde faaliyet gösteren ve Sektörünün önemli kuruluşlarından biri olan Sarı İnşaat Düzcespor formasına kol sponsoru oldu. Sarı inşaat firması ayrıca 18 Temmuz şehir stadına  reklam verdi.

KISACA SARI İNŞAAT

Şirketimiz; 2008 yılında paspayı,kalıp yardımcı aksesuarları, izolasyon ve nalburiye malzemeleri satışı üzerine kurulmuştur.

2009 yılında SARI markası ile paspayı imalatına başlamıştır. Firmamız paspayı ve kalıp yardımcı aksesuarlarının üretim, yurtiçi satış ve ihracatında uzmanlaşmıştır.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar bir taraftan iç yapısında istihdamı sürekli artırıcı iş kollarına yatırım yaparken, diğer taraftan müşterilerinin iş ve yaşam kalitesini artıracak konutlar, endüstriyel tesisler, iş merkezleri vb yapıların çağın gerekleri ve teknolojilerini kendine özgü tasarım ve yapı tekniğiyle birleştirip müşterilerinin hizmetine sunmaktadır.

İnsan Kaynakları politikamız, şirketimizin hedef ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, çalışan memnuniyetini proaktif insan kaynakları uygulamaları ile sağlayarak insan kaynakları Sarı İnşaat etkili ve motive edilmiş bir organizasyon oluşturmak, sürekli eğitimler ile kişisel gelişimi desteklemek, böylece şirketimizin sektörde fark yaratan bir firma olmasını sağlamaktır.

SPONSORLAR

Kırmızı lacivertlilere 20220-2023 futbol  sezonu öncesinde ilk destek Düzce Cam firmasından geldi. Düzce Cam 2022-2023 futbol sezonunda Düzcespor’un isim sponsoru olmuştu. Yeni sezonda Bitexen firması  forma sponsoru ,HDİ sigorta forma kol sponsoru olarak Düzcespor’a maddi destek verdi.

HER İKİ KOLDA REKLAM

Düzce Cam Düzcespor formasında bundan sonra bir kolunda HDİ sigorta, diğer kolunda Sarı inşaat firmalarının amblemleri olacak.

BİTEXEN

2021-2022 futbol sezonunda Düzcespor’a isim sponsoru olarak destek veren Bitexen  2022-2023 futbol sezonunda forma sponsoru olarak  desteğini devam ediyor.


Editör: A. Beşer Karpuz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar