Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SÜSLÜ KADINLAR PEDALA BASACAK

Etkinlik Pazar günü

SÜSLÜ KADINLAR PEDALA BASACAK
16.09.2022 - 20:24
Haber Merkezi

+

Süslü kadınlar 18 Eylül 2022 Pazar günü pedallara basacaklar. Düzce’de bu yıl 6. Düzenlenen Süslü Kadınlar Bisiklet turuna bisiklete olan bütün kadınlar katılabilecek.

ANITPARK

Büyük ilgi görmesi beklenen Süslü Kadınlar bisiklet turunun toplanma yeri Anıtpark olarak belirlendi. 25 ülkede ve yaklaşık 200 şehirde eş zamanlı olarak gerçekleşecek olan tur saat 17.15.’te başlayacak ve 18.45’te sona erecek. Süslü Kadınlar Bisiklet Turu Düzce Temsilcisi Yıldız Güner etkinlikle ilgili şu açıklamayı yaptı “

Süslü Kadınlar Bisiklet Turu, “Dünya Otomobilsiz Kentler Günü” kapsamında bisikletin günlük hayatın bir parçası olmasına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen, kadınların toplumda daha fazla görünürlüğünü sağlamak, kendilerini temsil etmelerine fırsat vermek ve güvenli bisiklet sürmeye ilişkin altyapı talebini pekiştirmek için düzenlenmektedir. Amacımız, bisiklete hep süslü binilmesi değildir. Bisiklet günlük hayatımızın bir parçası olabilir. “Günlük kıyafetimizle ya da elbisemizle de binebiliriz” kısmını göstermek istedik. Gönüllü, hiçbir kurum, kuruluş, dernek, parti vb. bağlı olmayan, tamamen bağımsız, erişilebilir bir kadın hareketidir. Katılımcıların kayıt olmasına, ücret ödemesine gerek yoktur. Etkinlik buluşma noktasında bisikletleri ile gelmeleri yeterli.
ÖNEMLİ BİLGİ: Etkinlik süresince su vb. tüm ihtiyaçlar katılımcıların kendisine aittir. Lütfen yanınızda getiriniz.”


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.