Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÖZHAN DÜZCESPOR MAÇINI YÖNETECEK

Tanıdık hakem

ÖZHAN DÜZCESPOR MAÇINI YÖNETECEK
16.09.2022 - 13:33
Haber Merkezi

+

Düzcespor maçını Yakup Özhan yönetecek. TFF 2. Lig temsilcimiz Düzcespor’un 18 Eylül 2022 Pazar günü Düzce 18 Temmuz şehir stadında 24 Erzincanspor ile oynayacağı müsabakayı  Gaziantep bölgesinden Yakup Özhan yönetecek. Her iki takım açısından da büyük önem taşıyan maçın yardımcı hakemleri İstanbul bölgesinden Sefa Özcan ve Çağrı Yıldırım. Karşılaşmanın 4. Hakemi Tekirdağ bölgesinden Serkan Eryılmaz. Maçın gözlemcisi  Afyon bölgesinden Süleyman Güneş.Türkiye Futbol Federasyonu Temsilci olarak  Kocaeli Bölgesinden Serkan  Kural ve Ankara bölgesinden  Gökhan Kurt’a görev verdi.

DAHA ÖNCE GÖREV ALDIKLARI DÜZCESPOR MAÇLARI

YAKUP ÖZHAN (Hakem)

Maçın  hakemi Yakup Özhan  2017-2018 futbol sezonunda Düzcespor-Çanakkale Dardanelspor: ( 1-0) ve aynı sezon Düzcespor-12 Bingölspor ( 1-1) maçları  yönetti.

SEFA ÖZCAN  (1.yardımcı hakem)

Sefa Özcan 2015-2016 futbol sezonunda Düzcespor-Kozanspor ( 0-1) maçında2. Yardımcı hakem olarak görev aldı

SÜLEYMAN GÜNEŞ (Gözlemci)

Müsabakanın gözlemcisi Süleyman Güneş 1998-1999 futbol sezonunda Düzcesbpor-ASKİspor ( 0-0) maçını yönetti. Güneş ayrıca 2015-2016 futbol sezonunda Düzcespor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor ( 1-1) maçında gözlemci olarak görev aldı.

SERKAN KURAL (TFF Temsilci)

Serkan Kural   2009-2010 futbol sezonunda Orhangazispor-Düzcespor ( 1-2),2019-2020 futbol sezonunda Şile Yıldızspor-Düzcespor ve . 2021-2022 futbol sezonunda Düzcespor-Bayrampaşaspor ( 2-0) maçlarında görev aldı.

GÖKHAN KURT (Temsilci)

Müsabakanın bir diğer temsilcisi Gökhan Kurt 2021-2022 futbol sezonunda Altındağspor-Düzcespor (1-1),2021-2022 futbol sezonunda Düzcespor-Siirt İl Özel İdarespor maçlarında görev yaptı.

HAKEM HAKKINDA KISA NOTLAR

Gaziantep  bölgesi hakemi Yakup Özkan 1993 Yalova doğumlu. Özhan profesyonel liglerde 1 birinci lig,37 ikinci lig,16 üçüncü lig ve 5 Türkiye kupası maçı yönetti, Yakup Özhan halen Gaziantep’te Adil Ceydeli Ortaokulu’nda Psikolojik Danışman olarak görev yapıyor.

Ortaokulu Yalova’da, liseyi İstanbul Çapa Fen Lisesi’nde okudu. Sakarya Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık Bölümü’nü kazandı. Üniversite döneminde İspanya’nın Oviedo Üniversitesi’nde 1 sene Psikoloji eğitimi de alan genç hakemimiz, halen Sakarya Üniversitesi’nde kendi bölümünde yüksek lisansına devam ediyor.

Akademik başarılarının yanı sıra sosyal olarak da kendini oldukça geliştirdi. Lise döneminden itibaren her yaz çalıştığı Nuren Turizm ve BeytTürk Gayrimenkul gibi uluslar arası firmalarda stajyer olarak başlayıp yöneticilik pozisyonuna kadar yükseldi.
Bu şirketler vasıtasıyla yaz aylarında Dubai, Abu Dhabi, Kuveyt ve Katar gibi Arap ülkelerinde çalışma şansı edindi, sürekli olarak gerçekleştirdiği bu yurtdışı iş seyahatlerinde Arapça’sını geliştirdi. Ardından hem ailesinin mesleği olması hasebiyle hem de hakemlik kariyerine ağırlık vermek için Satış ve Pazarlama Uzmanı pozisyonunda bulunduğu BeytTürk Holding’ten istifa edip Gaziantep’e öğretmen olarak atandı.

FOTO: Düzce Damla gazetesi arşivi


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar