Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'Lİ ANTRENÖRLERE ZORUNLU SEMİNER

3 teknik adam katılacak

DÜZCE'Lİ ANTRENÖRLERE ZORUNLU SEMİNER
7.09.2022 - 16:12
Haber Merkezi

+

Düzce’li 3 voleybol antrenörü için zorunlu seminer.Türkiye Voleybol Federasyonu13 Eylül 2022 Salı günü üst düzey gelişim seminerini  online olarak yapacak. Seminere 202-2023 sezonunda ilimizi kadınlar 2. Voleybol liginde temsil edecek olan Düzce Voleybol takımının antrenörleri Hamit Sakal, Levent Görün ve Birol Gültekin bu seminere katılacaklar.

İŞTE AÇIKLAMA

Antrenör Üst Düzey Vize/Gelişim Semineri Duyurusu

Federasyonumuz ile Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonunun birlikte 2022-2023 sezonu öncesi düzenleyeceği Üst Düzey Vize/ Gelişim Semineri 13 Eylül 2022 Salı günü online olarak yapılacaktır.

Sultanlar, Efeler,1.Lig ve 2.Lig kadın, erkek takımlarında görev alan başantrenörler ile yardımcı antrenörlerin seminere katılması zorunludur.

Seminere katılmayan antrenörlerin vize işlemleri yapılmayacaktır. Bu seminere katılan antrenörler altyapılarda da görev yapabileceklerdir.

Maçlarda görev alacak antrenörlerimiz seminer onayı verildikten sonra vize işlemleri için e-devletten vize başvurusu yapmaları gerekmektedir.

Saha çıkış belgesi ile maça çıkacak antrenörlerimiz ise TVF İstanbul ofisine belgelerini teslim etmeden önce e devlet-Spor Bilgi Sisteminden vize başvurusu yapmaları zorunludur.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar