Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CUMAYERİ TARAFTARI FORMA TASARLADI

Takımlarına destek veriyorlar

CUMAYERİ TARAFTARI FORMA TASARLADI
29.08.2022 - 18:43
Haber Merkezi

+

Düzce süper amatör küme ekiplerinden Cumayeri Belediyespor’da taraftarlar yeni sezon için forma tasarladı. Kendi imkanları ile tasarladıkları formaları satan taraftarlar kendilerine ait sosyal medya hesabından konu ile ilgili şu açıklamayı yaptı.

HERKES ONLARA BİZ SANA...!

Değerli Cumayeri Belediyesporlular,

Cumayeri Belediyesporumuzun her alanda ve her koşulda daha güçlü ve daha sağlam temellere dayalı olarak gelişmesine yön verecek olan ve Taraftar oluşumunun da olmazsa olmazlarından "Taraftar Forması" tasarımımıza gelen talepler bizleri memnun etmiştir. An itibariyle deneme amaçlı yaptırdığımız 18 adet formanın tamamı tükenmiştir. Gün içerisinde 40 adet daha sipariş geçilmiş ve kaparosu gönderilmiştir. Unutulmamalıdır ki bizim en büyük gayemiz var olan futbol kültürüne yıllarca katkı sağlayacak bir Taraftar kültürü oluşmasını sağlamaktır. Formalarımızı tamamen kendi imkanlarımızla yaptırmakta ve daha sonrasında ise ürün çeşitlerini artırarak grubumuzun bütün ihtiyaçlarını kendisi karşılayabilecek bir düzene ulaştırmak için altyapı oluşturmaktayız.

Saygı ve Sevgilerimizle.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar