Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

EN ÖZEL ANLAR(3 Eski futbolcu)

3 İyi arkadaş

EN ÖZEL ANLAR(3 Eski futbolcu)
28.08.2022 - 21:39
Haber Merkezi

Düzce’de bir döneme imza atan 3 eski futbolcu ve arkadaş emlak danışmanı Ahmet Bektaş’ın bürosunda  tekrar bir araya geldi. Beyefendi kişilikleri ile tanınan bu 3 ismi en özel anlar köşemize konuk ediyoruz. İşte  soldan sağa  Düzce futbolunun 3 önemli ismi ve futbolculuk kariyerleri.

AHMET BEKTAŞ KİMDİR ?

1964 Düzce doğumlu Ahmet Bektaş  futbolcu olarak  Düzce  Doğsanspor, İstanbul DSİ, Düzcespor’da profesyonel, Burhaniyespor, Dereli Kervanspor ve Hamidiyespor’da amatör olarak oynadı. Santrafor mevkiinde oynayan Ahmet Bektaş  ,Düzce futbolunun önemli golcülerinden biri olarak nitelendiriliyor. Isa bir süre hakemlik yapan Ahmet Bektaş Emlak sektöründe çalışıyor

ATİLLA GÜZELOSMAN KİMDİR ?

1959  İstanbul doğumlu Atilla Güzelosman futbola İstanbul Kadırgaspor’da başladı. Sol açık mevkiinde oynayan Güzelosman sırasıyla  kadırgaspor, Muhafızgü, Gedikpaşaspor,  Tekirdağpor, Düzcespor ( 4 sezon 1980-1981-1981-1982-1983-1995-1996 ) Erdemir Ereğlispor , İstanbul Yücespor takımlarında forma gidi. Anne tarafından Düzce’li olan Atilla Güzelosman farklı  dönemlerde Düzcespor’da antrenörlük yaptı. Atilla Güzelosman Düzce’den evli ve Düzce’de ikamet ediyor.

EROL TOLGA KİMDİR ?

1960 Kırklareli doğumlu Erol Tolga futbolcu olarak Kırklareli Alpulluspor, Babaeskispor, Denizlispor ( 9 sezon ), Malatyaspor, Düzce Doğsanspor ve Düzcespor ( 1992-1993-1993-1994) takımlarında oynadı. Erol Tolga teknik adam olarak Denizlispor alt yapısı, farklı  sezonlarda Düzcespor alt yapısı ve Düzce’de farklı amatör takımlarda çalıştı. Erol Tolga 1986-1987 sezonunda Beşiktaş-Denizlispor maçında son dakikada attığı golle Beşiktaş’ı şampiyonluktan eden futbolcu olarak hafızalarda yer edindi. Tolga uzun yıllardır Düzce’de ikamet ediyor.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.