Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE CAM DÜZCESPOR HAYIRLI OLSUN

Takımın adı değişti

DÜZCE CAM DÜZCESPOR HAYIRLI OLSUN
26.08.2022 - 16:44
Haber Merkezi

+

Düzcespor isim sponsoru Düzce cam oldu. 2021-2022 futbol sezonunda tarihinde ilk kez Bitexen  firması tarafından ön adı verilen Düzcespor’un yeni sezondaki isim sponsoru sektöründe  Türkiye’nin en önemli şirketlerinden biri olan  Düzce Cam oldu. Kırmızı lacivertliler artık  yeni sezonda TFF 2. Ligde Düzce Cam Düzcespor  adı ile mücadele edecek. Düzcespor yönetimi ile  Düzce Cam yönetimi arasında resmi protokol  imzalandı. Anlaşmanın  1 sezonu kapsadığı belirtildi.

KASIM AKTAŞ VE GÖKHAN KAPOĞLU

Düzcespor’un isim sponsoru olan Düzce Cam Yönetim kurulu başkanı Kasım Aktaş ile Düzcespor kulüp başkanı birlikte protokolü imza  altına aldılar. Düzce Cam Sanayii Şirketi yönetim kurulu başkanı Kasım Aktaş, imza töreninde "Düzce'nin sporuna, eğitimine ve sosyal hayatına katkı sağlamaya devam ediyoruz. Sporun ve sporcunun yanında olmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle Düzcespor’un geçen yıl şampiyonluğunu kutluyoruz. Önümüzdeki sezon için isim sponsorluk anlaşmamızı imzaladık. Hayırlı olsun” dedi.Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu katkılarından dolayı Aktaşa teşekkür etti.

FORMA SPONSORU OLMUŞTU

Düzce’de faaliyet gösteren Düzce Cam sanayi 2021-2022 futbol sezonunun son 9 haftasında Düzcespor’un forma sponsoru olmuştu. Kırmızı lacivertli futbolcular maçlara sırtlarında Düzce Cam yazılı formalarla çıkmıştı. Düzce Cam’ın forma sponsorluğu 1,5 sezonluk olarak açıklanmıştı.

KISACA DÜZCE  CAM

Düzce Cam 2005 senesinde kurulmuş olmakla birlikte, cam işleme ve lojistik konusunda 30 yılı aşkın tecrübesini float cam üretimine taşımıştır. 2010 ve 2016’da iki float hattını devreye almış olan Düzce Cam, Avrupadaki cam üreticileri arasında hızla üst sıralara yükselmiştir. Güncel olarak 1500 ton/gün kapasitesi olan Düzce Cam, 3 ila 12 mm arasında cam kalınlıklarını üretmektedir. Float camına ek olarak lamine ve ayna hatları olan Düzce Cam, cam sektöründe bulunabilecek en geniş ürün gamına hitap etmek adına, magnetron kaplama hattı yatırımını da tamamlamak üzeredir. Şirketin başarısının sırrı, en son trendleri ve üretim teknolojisindeki yenilikleri takip eden yüksek derecede hevesli ve dinamik yönetim kadrosunda yatmaktadır. Kaliteye olan sarsılmaz adanmışlık, kendini değer zincirinin bütün öğelerine verilen özen olarak göstermektedir. Bu bağlamda, Düzce Cam amaca yönelik Tır filosu kurmuş ve camlarını söz konusu özel araçlar vasıtası ile nakletmektedir.

KASIM AKTAŞ KİMDİR ?

Düzce Cam yönetim kurulu başkanı  Kasım Aktaş 1961’de İstanbul’da doğmuştur. 1987’de Okan Cam Şirketini kurmuştur. Günümüze gelene kadar Okan Cam’ı bir şirketler grubuna dönüştürmüş olup, sırasıyla inşaat sektöründe faaliyet gösteren Alpimeks, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Birlik Cam, cam için gerekli olan hammaddelerin üretiminde faaliyet gösteren Borcam, ve son olarak cam üretimi sektöründe yer alan Düzce Cam şirketlerini kurmuştur. 2013-2018 yılları arasında İstanbul Sanayi Odası'nda Türk Cam Birliği'ne başkanlık etmiştir.Kasım Aktaş'ın eşi Düzce'li 

 BİTEXEN FORMALARDA OLACAK

Düzcespor tarihinde Düzcespor’u isim sponsoru olan ilk firma olan Bitexen 2022-2023 futbol sezonunda Düzcespor’u forma sponsoru olarak katkı sağlamaya devam edecek.

HDİ SİGORTA KOL SPONSORU

2020-2021 ,2021-2022 futbol sezonlarında Düzcepor’u forma kol sponsoru olarak maddi destek sağlayan  HDİ sigorta 2022-2023 futbol sezonunda da   kırmızı lacivertlilerin sponsoru olmaya devam edecek. Geçtiğimiz günlerde HDİ sigorta ile Düzcespor yönetimi arasında sponsorluk sözleşmesi yenilenmişti.  

 

 

 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.