Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE BÖLGESİ HAKEMLERİ TESTİ GEÇTİ

yeni sezonda görev alacaklar

DÜZCE BÖLGESİ HAKEMLERİ TESTİ GEÇTİ
17.08.2022 - 17:20
Haber Merkezi

+

İbrahim Tuzcu

Düzce Bölgesi hakemleri testleri başarı ile geçti. 2022-2023 futbol sezonunda liglerde görev alacak Düzce bölgesi futbol hakemleri Ankara  Yunus Emre Kültür Merkezinde  mazeret kursuna girdiler ve kursu başarı ile tamamladılar.Kursun ardından hakemlerimiz atletik testlere girdiler. Atletik testler Gazi Üniversitesi  sentetik stadında yapıldı.

İŞTE HAKEMLERİMİZ

Yeni sezonda Düzce ilini futbol liglerinde temsil edecek olan C klasman Yardımcı hakem Gökhan Coşar,Bölgesel hakemlerimiz orta hakem Nihat Hartlı, Bölgesel yardımcı hakemlerimiz Ömer Koç, Remzi Özkaya,Emre Baş, Melih Erdol ve Bölgesel lig gözlemcilerimiz  Bülent Abak ,Numan Şirin ve Ökteş Dögüncü  testte başarılı oldular ve 2022-2023 futbol sezonda ligde görev  alacaklar. Yeni sezonda Düzce ilinde toplam 41 hakemimiz  yerel ve ulusal liglerde görev yapacak.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.