Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HDİ SİGORTA DÜZCESPOR'UN YANINDA

Yine sponsor olacak

HDİ SİGORTA DÜZCESPOR'UN YANINDA
14.08.2022 - 21:39
Haber Merkezi

+

HDİ Sigorta yine Düzcespor’un yanında. Son 2 sezondur Düzcespor’a forma kol sponsoru olan HDİ Sigorta 2022-2023 futbol sezonunda da desteğini sürdürecek.

BAŞARI DİLEDİ

Düzcespor’a yeni sezonda da forma sponsoru olacak HDİ Sigorta’nın genel müdürü Ceyhan Hancıoğlu Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu ile bir araya geldi. Düzcespor’un şampiyonluğundan büyük mutluluk duyduklarını söyleyen Hancıoğlu” Düzcespor’u ve yönetim kurulunu şampiyonluktan dolayı kutluyorum. Yeni sezonda da Düzcespor’danr şampiyonluk bekliyoruz. Biz HDİ sigorta olarak desteğimize devam edeceğiz”dedi.

FORMA HEDİYE EDİLDİ

Düzcespor Kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu desteklerinden dolayı Ceyhan Hancıoğlu’na teşekkür etti ve kendisine Düzcespor’un yeni sezon formasını hediye etti.

KISACA HDİ SİGORTA

HDI-Gerling International Holding AG. 2006 yılı itibarıyla Almanya'nın 3. büyük sigorta grubu olan ve dünyanın 150 ülkesinde hizmet veren Talanx AG bünyesinde yer alıyor. HDI-Gerling International Holding AG., Almanya'nın 3. büyük sigorta grubu olan ve dünyanın 150 ülkesinde hizmet veren Talanx AG bünyesinde yer alıyor. 1903 yılında Alman Sınai Şirketleri tarafından Sorumluluk Sigortaları Birliği olarak kurulmuştur. Grubun merkezi Almanya'nın Hannover kentinde bulunmakta ve içinde çok markayı barındırmakta olan Talanx AG., dünya üzerinde yaklaşık 150 ülkede faaliyet göstermektedir


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar