Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'NİN YILDIZLARI 9. OLDU

Geleceğin yıldızları

DÜZCE'NİN YILDIZLARI 9. OLDU
14.08.2022 - 21:35
Haber Merkezi

+

Düzce takımı Türkiye 9. Oldu. Gençlik Spor Bakanlığı tarafından düz enlenen “Anadolu Yıldızlar” liginde ilimizi temsil eden Düzce karması  81 ilin mücadele ettiği şampiyonada Türkiye 9. Olma başarısı gösterdi. Gaziantep ilinde yapılan Analig maçlarında Düzce büyükşehirlerin ardından 9. Sırada kendisine yer buldu.

FİNALLERE KATILMA BAŞARISI GÖSTERDİ

Anadolu Yıldızlar liginde mücadele eden Düzce karması Elazığ ilinde düzenlenen yarı final maçları sonrasında rakiplerini yenerek finallerde oynamaya hak kazanmıştı. 2008,2009 ve 2010 doğumlu sporcularından oluşan Düzce karması Elazığ ilinde Samsun, Sinop, Diyarbakır, Bayburt ,Zonguldak, Karabük, Gaziantep, Amasya, Şırnak, Mardin ve Adıyaman ili karmaları ile mücadele etmişti.

OZAN ALP VE ALTUĞ KURU

Analig Anadolu Yıldızlar liginde mücadele eden ve Türkiye 9. Olan Düzce karmasını Ozan Alp ve Altuğ Kuru ikilisi çalıştırıyor. Yıllardır Düzce ve Türk basketboluna hizmet eden 2 teknik adam  özellikle alt yapılardaki başarılı ile ön plana çıkıyor.

BAŞARI

Düzce karmasının Gaziantep ilinde yapılan finallerde başarılı olduğunu söyleyen antrenör Ozan Alp” Altuğ Kuru hocamızla birlikte Düzce’de basketbolun gelişmesi için çaba gösteriyoruz. Bilindiği gibi Anadolu Yıldızlar liginde mücadele eden karmamız çeyrek finaller ve yarı finallerden başarı ile  çıktı ve adını final grubuna yazdırdı. Gaziantep ilinde yapılan finallerde Büyükşehir karmalarının ardından 9. Olduk. Kadromuzda yetenekli oyuncularımız var. Bizlere destek veren herkese Altuğ Kuru hocam ile birlikte teşekkür ediyoruz”dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar