Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR ALT YAPISI IŞIK SAÇIYOR

Geleceğin yıldızları yetişiyor

DÜZCESPOR ALT YAPISI IŞIK SAÇIYOR
6.08.2022 - 12:20
Haber Merkezi

+

Düzcespor yönetimi alt yapıya büyük önem veriyor. Geleceğin yıldız futbolcularını yetiştirmek için alt yapı için ayrı bir yönetim oluşturulan  Düzcespor’da Cengiz Veli alt yapı sorumlusu. Alt yapıda ayrıca Ertan Uçar ve Murat Demircan’da yönetici olarak görev alıyor.

FUTBOL OKULU

Düzce Belediyesinin de destek verdiği Düzcespor futbol okuluna ilgi her geçen gün artıyor. Her yaştan futbolcuların futbolu öğrendiği okulda geleceğin yıldızları yetişiyor.

İŞTE ALT YAPI TEKNİK KADROSU

Düzcespor alt yapı teknik kadrosu Kenan Özen, Şamil Demirtaş, Kenan Şereflioğlu,Ömer Lütfi Başol,Yusuf Arat ve Gökmen Zeki’den oluşuyor. İşte alt yapı teknik kadrosunda görev yapan antrenörlerin kariyerleri.

KENAN ÖZEN

1968 Düzce doğumlu Kenan Özen Aydınpınarspor, Düzcespor ve Akyazıspor formaları giydi. Faal futbolculuk yaşantısını genç yaşta noktalayan Kenan özen teknik adam olarak Düzce Belediyespor, Düzcespor , Düzce 1907 , Düzce Gelişimspor  takımlarını çalıştırdı.Kenan Özen UEFA  A diplomasına sahip.

ŞAMİL DEMİRTAŞ

1947 Düzce doğumlu Ali Şamil Demirtaş Düzce’nin ilk teknik adamlarından biri. Hocaların hocası olarak bilinen Şamil Demirtaş Düzcespor’da farklı dönemlerde görev aldı. Düzcespor alt yapısında sayısız yıldızlar yetiştiren Şamil Demirtaş ,Bilecekspor ve  Maltepespor takımlarını da çalıştırdı.

KENAN ŞEREFLİOĞLU

Uzun yıllar Beden Eğitimi öğretmeni olarak farklı okullarda binlerce öğrenci yetiştiren Kenan Şereflioğlu 1957 Gümüşhane doğumlu. Futbolcu olarak Bayburtspor, Keşanspor,Üskübüspor  takımlarında oynayan Şereflioğlu teknik adam olarak Boluspor,Akcakocaspor, Mudurnuspor,Düzcespor, Beyköy Belediyespor,Gümüşova Belediyespor, Hendek Gençlikspor,Düzce İdmanyurduspor takımlarında görev aldı. Mudurnuspor ve Akçakocaspor takımlarını amatör ligden üçüncü profesyonel lige çıkarma başarısı gösteren Kenan Şereflioğlu 2016-2017 , 2017-2018,2018-2019 ve 2019-2020  sezonlarında  Düzcespor alt yapısında görev almıştı. Şereflioğlu kısa bir dönem Düzce 1907 spor okulunda çalışmıştı.Kenan Şereflioğlu UEFA  A diplomalı teknik adam.

ÖMER LÜTFİ BAŞOL

1964 Düzce doğumlu Ömer Lütfi Boşal Düzce futbolunun yetiştirdiği önemli defans oyuncularından biri. Düzcespor alt yapısında futbola başlayan Ömer Lütfi Başol futbolcu olarak Düzcespor, Balıkesirspor, Hadımköyspor takımlarında forma giydi. Boşal , teknik adam olarak başta Düzce Belediyespor ve Düzcespor olmak üzere farklı takımları çalıştırdı.Ömer Lütfi Başol UEFA B belgesine sahip.

YUSUF ARAT

Düzcespor alt yapı antrenörü Yusuf Arat  Düzce Doğsanspor’da profesyonel olarak forma giydi. Tecrubeli teknik adam farklı amatör takımları çalıştırdı. Yusuf Arat UEFA A belgesine sahip

 GÖKMEN ZEKİ

Düzce futbolunun önemli  teknik adamlarından biri olan Gökmen Zeki hem eğitimci ve hem de antrenör. Gökmen Zeki antrenör olarak Yığılcaspor, Düzce 1907, Düzcespor alt yapısı, Düzce Tenis Kulübü  ve farklı takımlarda görev aldı. Gökmen Zeki’nin kendi adını taşıyan spor akademisi var. Gökmen Zeki aynı zamanda Düzce spor lisesi müdürü

MÜDÜR BU RESİM

 

 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar