Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GÜREŞÇİLER İÇİN SPONSOR ARIYOR

Geleceğin pehlivanları

GÜREŞÇİLER İÇİN SPONSOR ARIYOR
4.08.2022 - 18:01
Haber Merkezi

+

İBRAHİM TUZCU

Recai Taşgit güreşcileri için sponsor arıyor. Akçakoca Halk Eğitim Merkezinde öğrencilerine güreş dersleri veren Recai Taşgit kursiyerlerinden oluşan 10 kişilik grubun bu yıl 71. Yapılacak olan Gerede Esentepe güreşlerine katılması için sponsor arıyor.

DESTEK BEKLİYORUZ

Akçakoca Halk Eğitim Merkezinde 40 kursiyerinin bulunduğunu söyleyen güreş antrenörü Recai Taşgit  Gerede’de yapılacak olan güreşlere katılmak için destek beklediklerini belirterek”Bu yıl 71. Kez yapılacak olan Gerede Esentepe güreşlerine 10 sporcumuz ile katılacağız. Kısa bir süre önce Kozlu’da yapılan güreşlere katıldık ve başarılı sonuçlar aldık. Akçakoca’lı iş  adamlarımızdan, firmalardan yeterli desteği alımıyoruz. Kabiliyetle güreşçilerimiz var. Bunlar müsabakalara katılarak tecrübe kazanacaklar. Bize ne kadar çok destek olursa başarı o kadar çok olur. Her türlü destek bekliyoruz”dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar