Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

CUMAYERİ BELEDİYESPOR'A KÖTÜ HABER

Federasyon olmaz dedi

CUMAYERİ BELEDİYESPOR'A KÖTÜ HABER
27.07.2022 - 22:41
Haber Merkezi

+

Cumayeri Belediyespor’un 2022-2023 futbol sezonunda Bölgesel Amatör Futbol liginde oynama talibine olumsuz yanıt geldi. 2021-2022 futbol sezonunda Düzce süper amatörde Düzce 81 Yıldızspor’un ardından sezonu 2. Sırada tamamlayan Cumayeri temsilcisi Düzce 81 Yıldızspor takımının  BAL’dan çekilmesinin ardından bu takımın yerine BAL’da mücadele etmek için resmi müracaat yapmıştı.

OLUMSUZ YANIT

Türkiye Futbol Federasyonu İl Temsilcisi ve Düzce amatör futbol Tertip Komitesi başkanı Gökhan Karadağ ASKF  Fenel Başkanı Erdoğan Bıyık ile birlikte Cumayeri Belediyespor’un  Düzce 81 Yıldızspor yerine 2022-2023 futbol sezonunda ilimizi Çilimli Belediyespor ile birlikte temsil etmek için Federasyona resmi yazı yazdıklarını ve telefon görüşmesi yaptıklarını belirterek”Cumayeri Belediyespor için Federasyonu yaptığımız başvuru kabul edilmedi. Bize verilen cevapta yönetmelikte böyle bir maddenin olmadığı söylendi. ASKF Genel başkanımız Erdoğan Bıyık’ta Cumayeri Belediyespor’un Bölgesel amatör futbol liginde mücadele etmesi için özel çaba gösterdi ancak olumlu bir sonuç alamadık. 2022-2023 futbol sezonunda Düzce ilini bir önceki sezon olduğu gibi yine Çilimli Belediyespor temsil edecek”dedi.

TARAFTARLAR CİMER’E BAŞVURDU

Cumayeri Belediyespor taraftarları takımlarının yeni sezonda Bölgesel Amatör Futbol liginde mücadele etmesi için topla olarak Cumhurbaşkanlığı İletişim Merkezine ‘CİMER)  dilekçe ile başvuru yaptılar. Taraftarların başvurusuna nasıl bir cevap geleceği merak konusu.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar