Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR YİNE DİADORA

2 farklı forma

DÜZCESPOR YİNE DİADORA
27.07.2022 - 22:34
Haber Merkezi

+

TFF 2. Lig temsilcimiz Düzcespor’da 2022-2023 futbol sezonunda   futbolcuların giyeceği formalar belli oldu. Kırmızı lacivertli futbolcular yeni sezonda 2 farklı model formalarla maçlara çıkacaklar.

YİNE DİADORA

Düzcespor yönetimi  2021-2022 futbol sezonunda olduğu gibi yeni sezonda da formaların markasını ünlü İtalya firması Diadora olarak belirledi. Düzcespor 2022-2023 futbol sezonunda forma ve diğer giyecekler için Diadora  firması ile anlaştı.

2 FARKLI MODEL

Kırmızı lacivertlilerin  internet sitesinde görselleri yer alan formaların bir tanesi sol taraf kırmızı, sağ taraf lacivert. Lacivert renkler çizgilerle dikkat çekici hale getirilmiş. Futbolcuların yeni sezonda giyeceği bir diğer forma beyaz. Beyaz formaların ortası kırmızı lacivert renklerle kravatı andırıyor. Formanın kollyarında kırmızı lacivert renkler hakim.

KLASİK ÇİZGİLİ FORMA

Düzcespor resmi internet sitesinde görselleri yayınlanan formalar arasında  Düzcespor’a mal olmuş klasik çizgili forma yok. Taraftarlar yaptıkları yorumlarda Düzcespor ile özdeşleşen  kırmızı lacivert çizgili formanın da 3. Seçenek olmasını istiyor.

DİADORA FİRMASI

Diadora, İtalya merkezli, spor eşyası üreticisi. Futbolteniskoşubisikletragbi ve atletizm ayakkabıları ile giyim ve moda aksesuarları üretmektedir. Adını antik Yunanca’daki “dia-dorea”, hediye ve saygıyı paylaşmak kelimelerinden alan Diadora'nın kurucusu, Marcello Danieli'dir.

 Kaynak. Vikepedia


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.