Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR İÇİN KOMBİNE BİLET AL

Satışa sunuldu

DÜZCESPOR İÇİN KOMBİNE BİLET AL
27.07.2022 - 22:32
Haber Merkezi

+

Düzcespor yönetimi 2022-2023 sezonu öncesinde kombine bilet satışına başladı. Hiçbir sürekli gelirin olmadığı Düzcespor’da yönetim  kombine bilet satışından elde edilecek gelirle bir nebze olsun nefes olmak istiyor.

KİŞİYE ÖZEL

2022-2023 futbol sezonunda TFF 2. Ligde mücadele edecek olan kırmızı lacivertlilerde yönetim bu sezon ilk kez kişiye özel kombine bilet satışı yapacak. Kombin8e bilet alan taraftarlar  sezon boşunca kendi isimlerinin yazılı olduğu koltukta Düzcespor maçı izleyecek. İşte konu ile ilgili Düzcespor sosyal medya hesabından yapılan açıklamanın tam metni.

KİŞİYE ÖZEL KOMBİNE BİLETİNİZİ ALIN

TFF 2. Lig’de mücadele edecek olan Bitexen Düzcespor, 2022-2023 futbol sezonu için kombine bilet satışlarını, kişiye özel koltuk modeliyle satışa sunuyor. Satın aldığın kombine bilet karşılığında isim ile ayrılacak olan koltuk, yıl boyunca satın alan kişiye özel olarak ayrılacak.

Düzcespor Kulübü, heyecanlı geçmesi beklenen sezon öncesi kombine bilet satışıyla ilgili kişiye öze kombine satışı yapılacağını duyurdu. 2022-2023 futbol sezonunda TFF 2. Ligde mücadele edecek olan kırmızı lacivertli takım hazırlıklarını tamamlamak üzere. Transfer sezonunu başarılı bir şekilde yürüten Düzcespor Yönetimi, şimdi de kombine bilet satışına başlayacağını duyurdu. Bu yıl önceki yıllardan farklı olarak, A ve B kapalı tribünü için satılacak olan kombine biletlerin kişiye özel yapılacağını belirten yönetim, satın alınan bilet karşılığındaki koltuk ya da koltukların şahsa özel olarak sezon boyunca ayrılacağını duyurdu. 2 bin 500 liradan satışa sunulacak olan kombine biletlerde, böylelikle maçı sezon boyunca izlemek istediğiniz koltuğu kendiniz seçebilecek, bir sezon boyunca adınızın yazılı olduğu o koltuktan Düzcespor maçlarını izleyebileceksiniz.

Satışına başlanılan kombine kişiye özel bilet satışlarında arka sıralardaki koltuklara kalmamak için Düzcespor sevdalıların ellerini çabuk tutmaları ve koltuklar tükenmeden kendi koltuğunu seçmeleri gerektiğini belirten yönetim, müracaatların 0 532 362 52 94 numaralı telefondan kulüp müdürü Hüseyin Özcan’a yapılacağını açıkladı.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar