Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

HALTERDE TÜRKİYE 2. OLDU

Halterde Madalyalara devam

HALTERDE TÜRKİYE 2. OLDU
26.07.2022 - 20:30
Haber Merkezi

Halterde bir başarı  daha. Düzce ilinin en fazla madalya kazandığı spor branşlarının başında gelen halterde Van ilinde yapılan U23 ve Gençler Türkiye şampiyonasında ilimizi temsil eden haltercilerimiz Düzce’ye madalya ile döndü.Şampiyonada 3 haltercimiz podyuma çıktı.

TÜRKİYE 2.OLDU

Van ilinde yapılan Türkiye Halter şampiyonasında ilimizi gençler kategorisinde temsil eden Yağmur Kaplan 59.kg’da Türkiye 2. Oldu ve gümüş madalya kazandı. Gençler kategorisinde ilk kez podyuma çıkan bir diğer haltercimiz Utku  Topçu Türkiye 5. Oldu. Utku Topçu ayrıca kendi rekorunu 11 kilo geliştirme başarısı gösterdi. U23 kategorisinde ilimizi temsil eden Hasan Kesek 61. Kg. Türkiye 4. Oldu ve bronz madalyayı kıl payı kaçardı. Hasan Kesek uzun bir aradan sonra ilk kez Türkiye şampiyonasında mücadele etti.

TEŞEKKÜR VAR

Türkiye Halter Federasyonu Düzce İl Temsilcisi Servet Türkel sosyal medya hesabından sporcuları, sporcu ailelerini, antrenörler Yasin Aydın, Sinan Çoban , Bünyamin Durmaz ve Dilek Demirdelen’e teşekkür etti.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar