Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR'DA ÖNEMLİ TRANSFER

Sol bek mevkisinde oynuyor

ÇİLİMLİ BELEDİYESPOR'DA  ÖNEMLİ TRANSFER
26.07.2022 - 19:10
Haber Merkezi

+

Çilimli Belediyespor’da yönetim kadroyu güçlendirmeye devam ediyor. 2022-2023 futbol sezonunda Düzce ilini Bölgesel Amatör Futbol Liginde temsil edecek olan Çilimli Belediyespor’da transfer komitesi son olarak Taşköprü Gençlikspor’dan Bünyamin Kasal ile anlaştı. Genç futbolcu Çilimli Belediyespor’un yeni sezon öncesinde 9. Dış transferi oldu.

BÜNYAMİN KASAL KİMDİR ?

1997 Denizli doğumlu Bünyamin Kasal sırasıyla Bursaspor alt yapısı,Yeşil Bursaspor,Karacabey Belediyespor,1922 Konyaspor,Ağrı 1970 spor,Türkoğlu Belediyespor,Gönen Belediyespor ve Taşköprüspor (Kastamonu) formaları giydi. Sol bek mevkiinde oynayan Bünyamin Kasal 2021-2022 futbol sezonunda Taşköprüspor formasıyla 8 maça çıktı, 1 sarı kart gördü.

İÇ TRANSFERDE ANLAŞILAN FUTBOLCULAR

Bölgesel Amatör futbol ligi temsilcimizde  yönetimi iç transferde teknik kadronun isteği doğrultusunda Erkan İnan, Batuhan Küçük, Mücahit Çakmak, Ercan Yaşa, Yunus Genç, Hüseyin Arslan ve Şuayip Oğuzhan  Demircan ile tekrar anlaştı.

DIŞ TRASFERLER

Çilimli Belediyespor transfer komitesi dış transferde Kütahya Yeşilayspor’dan Muhammet Ali Aydemir, Bartınspor’dan Ahmet Arat,  Beyköy Belediyespor’dan Orhan Kural ,Kilimli    Belediyespor’dan  Taner Keskin, Yuvacıkspor’dan Abdülkadir Fırat  ,Taşköprü Gençlikspor’dan  Bümnayim Kasal ,Gazi Mahallesipor’dan Kaan Erdoğan  ve eski futbolcusu  Fatih Yılmazlar ile anlaştı.

TEKNİK KADRO

Çilimli Belediyespor’u yeni sezonda da nedim Akbulut çalıştıracak. Akbulut’un yardımcılıklarını Aydın Çetin ve Cengiz Yılmaz yapıyor.

 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.