Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İYİ BİR DÜZCESPOR TARAFTARIYDI

Spor camiası üzgün

İYİ BİR DÜZCESPOR TARAFTARIYDI
21.07.2022 - 21:03
Haber Merkezi

+

Önceki gün  girdiği bunalıp sonucunda  vefat eden  Adem Okutan  spor camiasının yakından tanıdığı bir isimdi. Genç yaşına rağmen uzun yıllardır  Düzce futbolunun içinde yer alan Okutan Düzce amatör futbol takımlarından Beycilerspor’un da kulüp başkanlığını yapıyordu. Amatör futbol camiasının sevdiği is imlerden biri olan Adem Okutan’ın ani vefatı spor camiasını deninde yaraladı.

DÜZCESPOR MAÇLARINI KAÇIRMIYORDU

Genç yaşma vefat eden Adem Okutan iyi bir Düzcespor taraftarı olarak biliniyordu. Düzcespor  ile ilgili gelişmeleri ve gittiği maçları sosyal medya hesabından paylaşan Okutan  tribünlerin vazgeçilmez isimlerdin biriydi.

ASKF VE SPOR KULÜPLERİ

Adem okutan için başta Düzce ASKF olmak üzere Düzce’nin farklı amatör kulüpleri sosyal medya hesaplarından üzüntülerini dile getirdi ve başsağlığı mesajları yayınladı. Düzce Damla gazetesi olarak Adem Okutan ailesine ve sevenlerine baş sağlığı diliyoruz


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar