Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

BAYRAMCI TURNUVASINDA MAÇ GÜNÜ

3 yıl aradan sonra tekrar

BAYRAMCI TURNUVASINDA MAÇ GÜNÜ
19.07.2022 - 18:06
Güncelleme 19.07.2022 - 18:11
Haber Merkezi

+

Bayramcı turnuvasında heyecan devam ediyor. Pandemi nedeniyle 3 yıldır yapılamayan Bayramcı turnuvası hayatın normale dönmesinin ardından yeniden start aldı.

KATILAN TAKIMLAR

Geleneksel Bayramcı (Konaklı) turnuvasına bu yıl Kaşago,Bayramcı Köyü,Kasap Köyü, Develi Besni,Bataklı Çiftlik,Uzunmustafa, Tahirağa ve Sağuç takımları katılıyor. Çekilen kura sonrasında A grubunda Kaşago,Bayramcı, Kasapköyü ve Develi Besni, B grubunda Bataklı Çiftlik,Uzunmustafa, Tahirağa ve Sağuç takımları yer aldı.

TERTİP KOMİTESİ

Düzce Adige Kültür Derneği Bayramcı Köyü Voleybol turnuvası (M.Kazım Taymaz Sezonu) Tertip komitesi şu isimlerden oluşuyor. Bülent Bedir, Erdal Bostancı, Kadri Aydaş,Nejat Özsoy,Samim Yavuz, Davut Yıldırım.

HAFTAN MAÇLARI

Turnuvada 20 Temmuz 2022 Çarşamba günü saat 20.30’da Kaşago-Tahirağa, saat 22.00’deSağuç-Uzunmustafa, 21 Temmuz 2022 Perşembe günü saat 20.30’da Bayramcı Köyü-Bataklı Çiftlik Köyü, 22.00’de Kasapköyü-Develi Besni, 22 Temmuz 2022 Cuma günü saat 20.30’da kaşago-Uzunmustafa, saat 22.00’de Tahirağa-Bataklı Çiftlik maçları oynanacak.

TARİHLER

Bayramcı köyü turnuvası 18 Temmuz 2022 Pazartesi günü başladı. Turnuvada grup maçları 4 Ağustos 2022 tarihinde sona erecek. Turnuvanın final maçı14 Ağustos 2022 Pazar günü oynanacak.

BU YIL 16. KEZ

Türkiye’de köylerde geleneksel olarak düzenlenen tek voleybol turnuvası olan Bayramcı köyü (Konaklı) turnuvası bu yıl 16. Kez yapılıyor. Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından desteklenen turnuvada maçları Düzce bölgesi voleybol hakemleri yönetiyor.

KAZIM TAYMAZ  ANISINA

Düzce Adige Kültür Derneği Gençlik Komisyonu tarafından düzenlenen Bayramcı Köyü Voleybol Turnuvası  Köy Çocuklarını Eğitim Derneği Başkanı TBMM Üstün Hizmet Madalyası ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi tarafından ödüllü olan M. Kazım Taymaz'ın anısına organize ediliyor.

FİNAL MAÇINA ÖZEL MİSAFİR

Bu yıl 16. Kez düzenlenen turnuvanın final  maçını Ürdün'den bir misafir ekip  gelecek ve bu takımla  dostluk maçı oynanacak. Tertip komitesi tüm voleybolseverleri Bayramcı Köyü'ne bekliyor.

SON ŞAMPİYON KÜÇÜKAHMETLER

Son olarak 2019 yılında düzenlenen Bayramcı voleybol turnuvasının şampiyonu finalde rakibi Tahirağaspor’u 3-2 yenen Küçükahmetler takımı olmuştu. 2019 yılında yapılan turnuvaya Küçükahmetler,Esenli, Kestane Köye Gençlik,Tahirağaspor, develi Besnispor,Bataklı Çiftlik, Say Petrol,Uzun Mustafa ve Bal arısı takımları  katılmıştı. Son turnuvada elde edilen gelirlerin büyük bir bölümü Esmahanım ve Divaver köyünde meydana gelen sel felaketinde mağdur olanlara verilmişti.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.