Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE AYYILDIZSPORDAN KINAMA

Şiddeti kınadılar

DÜZCE AYYILDIZSPORDAN KINAMA
7.07.2022 - 19:11
Haber Merkezi

Düzcespor Ayyıldızspor şiddeti kınadı. Düzce amatör futbolda 2021-2022 futbol sezonunda U14 şampiyonu olan Düzce Ayylıldızspor’da yönetim Düzcespor ile oynanan maç sonrasında  Düzcespor U14 antrenörü Gökmen Zeki’nin saldırıya uğramasını kınadı. İşte kulübün sosyal medya hesabından konu ile ilgili yapılan açıklama

KINAMA

6 Temmuz2022 Çarşamba günü oynanan  U-14 ligi play off son maçında spor sahalarında yaşanmasını istemediğimiz kesinlikle kabul edilmez olaylar yaşanmıştır. Öncelikle müsabaka sonunda bu vahşiliği yapan kişileri şiddetle kınıyoruz. Kulüp olarak kurulduğumuz günden itibaren önceliğimizi iyi insanlar yetiştirmek olarak koyduk ve toplumun kanayan yarası olan cehaleti bir parça da olsa sportif faaliyetlerin gücü ve ahlaki eğitimlerimiz ile gidermeye çalıştık. Bu vesileyle yapılan bu barbarlığı tekrar yüksek sesle kabul etmediğimizi bildiriyoruz. Şiddete uğrayan çok kıymetli Gökmen Zeki hocama çok geçmiş olsun, biz Ayyıldızspor kulübü olarak kesinlikle konunun takipçisi olacağız. Kesinlikle bu olayı tasvip etmiyoruz. Hiç bir kupa yada şampiyonluk Gökmen hocamdan daha değerli değildir. Bu işin içinde olan herkesin cezasını alması için gerekli olan her şeyin takipçisi olacağız olaylarda dahil olan hangi veli varsa çocukları ile birlikte kulübümüzün kapısından bir daha içeri girmeyeceğinden kimsenin şüphesi olmasın. Ayyıldız spor kulübü olarak tekrardan Gökmen hocama çok geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Rabbim acil şifalar versin. Ayrıca Konunun hassasiyeti gereği herkesi daha duyarlı olmaya davet ediyoruz.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar